• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

problem z npc lib (npchandler.lua)

enanthenone

Member
Joined
Jan 15, 2017
Messages
67
Reaction score
10
Posiadam silnik tfs 1.2 (The Forgotten Server 1.2)
Folder npc zakosiłem z jakichś 10.98 1.2tfs otsów. ( sprawdzilem ich calkiem a sporo efekt jest ten sam)
NPC nie chcą ze mną gadac. odwracają się w moim kierunku etc. Poza tym 0 reakcji.

Error wyświetlajacy się przy próbie interakcji :

VKHw0y.jpg


Ma ktoś pomysł jak to ogarnąć ?
 
Clienta normalnego używam więc to nie to.
Cały dzień z tym walczę przejrzałem wszystkie posty w temacie sprawdziłem wszystkie możliwe możliwości. Przetestowalem setki innych skryptów w ogóle cale foldery "npc" leciały
i dalej nic. Podejrzewam że rozwiązanie jest banalnie proste a ja szukam nie wiadomo czego ;)


Aha i gdy używam npc/libs orginalnie znajdujących się z silnikiem + npc z ortsow tez 1.2 tfs 10.98 protokół ukradzione żywcem w biały dzień. Dzieje się coś co teoretycznie dziać się nie powinno, silnik w ogóle nie czyta npckow. Po tym co wyskakuje na konsoli stwierdziłem że mam lewe npc/lib i to że silnik zaczął czytac npc "niemowy" uznalem za krok do przodu. Wszelkie fixy / pliki npc/lib wyszukane w necie nie pomagaja.
FZxvwW.jpg


Podkreślam że wszystkie skrypty npcków są prawidłowo wrzucone oraz zgodne z wersja silnika & tibi.

Ps : Napisałem post z złym dziale prawda?
 
Last edited:
Back
Top