• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Problem z OTS

angryball92

New Member
Joined
Mar 3, 2020
Messages
1
Reaction score
0
Witam.
Jestem tutaj nowy i nie bardzo wiem jak poruszać się na forum więc z góry przepraszam jeżeli zły dział itp.

Mam problem odnośnie logowania na ots przez innych graczy mimo ze mam Ip Zewnętrzne i wszystki te skrypty Config Lua itp mam ustawione odpowiednio oczywiscie nie wspomne o odblokowanych portach w routerze internet mam Z Orange.
Prosił bym was o pomoc by to uruchomic.
Post automatically merged:

Dodam ze server bedac uruchomiony nie wykrywa go na stronie otlist.eu
 
Last edited:
@up"a porty masz odblokowane?"
@Artis, a czytać nauczyli?
@Topic
NIe mam pojęcia czy aktualne czy nie mimo czasu i postów użytkownika.
Autor tematu posiada IP zewnętrzne jak 95% populacji najpewniej też i zmienne, polecam zastosować usługę noip.com i założyć miesięczną darmową domenę na adres ip.
W polach config.lua
IP = "('WIn+R -> CMD -> ipconfig /all -> IPv4')"
(OPIS: Twoje IPv4 czyli twój komputer generuje adres xyz.noip.com jako nakładkę zapisu liczbowego, twój router rozpoznaje IP za pomocą usługi DHCP w zapisie dostępnych adresów 253(+router) możliwych urządzeń w danej podsieci).
Przypominając iż localhost nie należy do puli adresów rozpoznawanych przez DHCP.
URL = "domena z noip.com"
Pod IP jest fraza związana z "Global" (nie mam podparcia, nie pamiętam całej frazy) = false
Do tego po za ustawieniami config.lua.
Wyłączyć zaporę systemową oraz firewall na routerze w konfiguracji domyślnie 192.168.1.1 lub /=/1.254 (Ip oraz dane są na spodzie routera)
Lub wyłączyć zaporę systemową oraz dodać nasze IPv4 do strefy DMZ następnie restartując router.
Wyłączyć ochronę w czasie rzeczywistym "Windows Defender lub inne oprogramowanie antywirusowe albo podobnego typu".
Po odpaleniu DUC'a (oprogramowaniu noip.com) inni logują się za pomocą domeny, a ty za pomoca swojego IPv4 lub localhost (Z powodu iż system operacyjny będzie wykonywał połączenie z samym sobą nie wymagane jest używanie IPv4).


Dla osób uznających IPv4 jako jednoznaczne z localhostem, polecam się doszkolić z linków niżej.
Code:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Localhost
Code:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Dynamic_Host_Configuration_Protocol
 
Back
Top