• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Problem z pieniędzmi: Cryming Damson

Status
Not open for further replies.

Vioot

New Member
Joined
Jul 3, 2008
Messages
3
Reaction score
0
Witam wszystkim, jestem początkujący i mam nadzieję, że mi pomożecie w rozwiązaniu mojego problemu, który jest następujący.

Na samym początku gdy postawił serwer, którego nazwa widnieje w tytule wszystko działało normalnie. Tzn. normalnie kupowałem rzeczy u NPC oraz proste skrypty typu: !aol, brały pieniążki i wszystko pięknie działało. W między czasie zainstalowałem AAC Gęsiora pod wersje silnika 0.3.6pl1. I już komenda "!q" nie widzi pieniędzy, NPC również chociaż mam je w BP. Może zrobiłem coś źle? Proszę o pomoc i pozdrawiam.
 
O głupoto,bądź pozdrowiona! Probowales postawic caly srv od nowa? Jak nie, to zrob to, a potem napisz efekt twojej niezmiernie ciezkiej i wyczerpujacej pracy okej ?
 
@krystian639
Skoro się nie znasz na tym to po prostu się nie udzielaj, k? ;-) Będziesz miał jakiegoś głupiego wirusa to co zrobisz: będziesz szukał rozwiązania czy robił od razu format, bo tak łatwiej? Daruj sobie. Co do tematu problem już rozwiązałem, wystarczyło spojrzeć do items.xml i ot cała sprawa. Do zamknięcia.
 
To trzeba było otworzyć oczy i patrzeć wcześniej, a nie zaśmiecać forum własnym lenistwem i głupotą.
A postępujące zastępowanie plików oryginalnymi prowadzi do znalezienia błędu.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top