• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Problem z połączeniem po zmianie IP

Jixxufi

tibia.at player
Joined
Jun 27, 2008
Messages
199
Reaction score
0
Location
Poland
Witam! Mam taki problem: przez tydzien testowałem ze znajomymi server na domowym kompie przy ip z VECTRY. Wczoraj zmieniliśmy je na IP (dedyka) większość z moich znajomych ma problem z połączeniem: wszystko dobrze wpisują do ip changera itp - logują się na kilka sec i dostają mega laga po czym ich wyrzuca oprócz tego gdy wpiszą złe hasło to nie wyświetla im się komunikat o źle wpisanym haśle lub nam'ie. Czy ktoś wie w czym tkwi problem? Z góry dziękuje i pozdrawiam!
 
Ta opcja odpada na bank dedyk jest z ovh(system debian - może to coś ma z tym wspólnego), fakt wiekszość łączy się bez problemu ale z innymi jest tak jak napisałem.
 
- Serv odpalony normalnie...
- lua tez zmieniony
Mimo mojemu zdziwieniu każdy kto nie mógł wcześniej się zalogować dzisiaj zrobił to bez najmniejszego problemu :eek:
Temat do zamknięcia, dzięki za zainteresowanie.
 
Back
Top