• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Tutorial Problem z Potworami

otserv100

New Member
Joined
Mar 1, 2009
Messages
16
Reaction score
1
Witam, sciągnelem sobie TFS 0.4 (3913) wgrałem do niego datapack cala date z rl mapa i podmieniłem do tfs date i mam problem z potworami nie ma zadnego loota z potwora nawet nie pisze po zabiciu potwora na zielono jaki loot był może jakieś funkcje podmieniłem zle? wtf? aha jak co sciągnelem [8.62] Thunderion data pack (Real tibia) - All cities all skrypty dzialaja tylko z tym mam problem screen
POTWORY BLEDY.jpg
potworybledy.jpg
 
Prawdopodobnie problem z libkami, podmień cały folder lib na ten z rewizji tfs'a i zobacz czy coś pomogło, wiem że w któreś rewizji 0.4 zostało zmienione coś z wyświetlaniem loot'a.
 
Ten bug "cannot create monster:Demon" jest dlatego ze stawiałeś potworki i już nie było miejsca dokoła ciebie i nie miały gdzie się pojawić.
 
-- Loot
-- monsterLootMessage 0 to disable, 1 - only party, 2 - only player, 3 - party or player (like Tibia's)
checkCorpseOwner = true
monsterLootMessage = 3
monsterLootMessageType = 25
 
@Koci94 Dzieki stary dokładnie tak jest z gm nie ma loota a tu dowod :Dblad4.jpg temat do zamknięcia
 
Back
Top