• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Problem z RME

reherius

New Member
Joined
Nov 19, 2007
Messages
6
Reaction score
0
Witam, pisze w takiej sprawie gdyż mam problem z RME, strasznie sie zacina i nie płynnie chodzi tzn mam taki problem od kiedy zmienilem system operacyjny na Windows 7 swoją drogą mam 5 gb ramu wiec chyba nie powinno byc takiego problemu.

Jest w stanie ktos pomóc?
 
cofnij do visty ? mmmmmmmmmmm
malo ramu ? mmmmmmmmmm masz 5 gb...
przybliz ? xxxxxxxxxxxddddd
 
@up
dodałbym: Sprawdź czy RME jest poprawnie zainstalowane, zaktualizuj oprogramowanie sprzętowe swojego komputera i upewnij się, że kabel sieciowy jest podłączony. Jeżeli problem będzie dalej występował skonsultuj się z pomocą techniczną [...] =)
 
@up
dodałbym: Sprawdź czy RME jest poprawnie zainstalowane, zaktualizuj oprogramowanie sprzętowe swojego komputera i upewnij się, że kabel sieciowy jest podłączony. Jeżeli problem będzie dalej występował skonsultuj się z pomocą techniczną [...] =)

co ma kabel sieciowy do RME??
 
Back
Top