• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Problem z serwerem ventrilo 3.0.5

Sord Drut

Caste
Joined
Jan 13, 2010
Messages
126
Reaction score
0
Location
Poland
Siema, nie wiedziałem gdzie zapytać więc pomyślałem, że tutaj znajdę jakąś pomoc. A więc tak - kupiłem serwer ventrilo 3.0.5 w svoice.pl . Wszystko niby ok, gdyby nie to, że tylko ja się do tego serwera nie mogę podłączyć (moi pozostali znajomi nie mają z tym problemu)... Próbowałem już wszystkiego - reinstall vt, ściągnąć ventrilo mix, ale to na nic. Po uzupełnieniu wszystkich danych potrzebnych do podłączenia sie do serwera nadal po wciśnięciu przycisku "CONNECT" wyskakuje tylko "Contacting server" Nie wiem co jest nie tak, ale domyślam się, że to wina internetu, ponieważ na innym kompie podłączonym do tego samego routera dzieje się to samo. Może coś związane z portami (Port tego ventrilo to 9013) mam zablokowane albo jakiś firewall (wyłączyłem wszystkie zapory i antyvirusa). Może ktoś ma jakiś pomysł?
Pozdrawiam.
 
Back
Top