• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Problem z Shop sms by gesior

Piterro

New Member
Joined
Mar 25, 2008
Messages
93
Reaction score
0
Witajcie , gdy ktos wysyla w shop sms , smsa , to kod ktory wpisuje pisze ze jest błędny , a dotpay.pl aktywowal mi juz usluge , co powinienem zrobic , ktore pliki wam pokazac byscie mogli mi pomoc ?

I jeszcze jedno , czy musze miec konto aktywne na dotpay.pl ?


Hostuje to u siebie , nie jest to dedyk , ip jest stale

Http://kelvania.servegame.com

No wpisalem tak , bylo aktywowane, wzialem test kodu i nie dzialalo
 
Last edited:
Witam
Pierwszą ważną informacją jest to czy masz poprawnie wpisane ip w usłudze tzn. czy masz stały ip czy zmienny? Jesli zmienny musisz znalezc twoje zewnętrzne ip tzn sprawdzic najlepiej na necie. Potem czy masz poprawnie skonfigurowany plik buypoints.php czy wpisałes dokładne dane takie jak w usłudze. Jesli wszystko jest ok musi zadziałac. Aha i jaki system posiadasz na serverze gdzie jest gra i strona. Jesli jest to dedyk z OVH i jest na nim ubuntu to musisz najlepiej dodac uprawnienia CHMOD 777 do kazdego pliku w twoim katalogu www ja tak mam i all mi działa. Pozdro
 
Witam
Pierwszą ważną informacją jest to czy masz poprawnie wpisane ip w usłudze tzn. czy masz stały ip czy zmienny? Jesli zmienny musisz znalezc twoje zewnętrzne ip tzn sprawdzic najlepiej na necie.

Mylisz pojęcia. Stały / Zmienny i Zewnętrzny/Wewnętrzny. Nie dziel adresu IP na stałe = zewnętrzny, zmienny = ip wewnętrzny bo tylko innych wprowadzasz w błąd.
 
Poprawilem , To ip to chodzi o to co na dotpay.pl wpisywalem ? czy gdzie to ip ?
 
Tak. To na dotpay musi być takie samo jak IP Twojego serwera.
 
Back
Top