• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Problem z skillami

kar996

New Member
Joined
May 7, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Witam wszystkich, gdzie mogę ustawić by nowa postać startowała z nowo ustawionymi skillami. Nie moge jakoś się doszukać w silniu ani acc marker gdzie moze to być.
Dzięki. Pozdrawiam.
 
Witam wszystkich, gdzie mogę ustawić by nowa postać startowała z nowo ustawionymi skillami. Nie moge jakoś się doszukać w silniu ani acc marker gdzie moze to być.
Dzięki. Pozdrawiam.
Creaturescripts onlogin first login :)
Poszukaj gdzie otwiera okienko outfitu
tam se możesz dodać skills przy pierwszym logowaniu
Jak wolisz w acc maker to w config.php w znote
 
Dzięki za szybką odpowiedz mam wersje tfs 0.3.6 8.54
A acc maker mam inna wersje, sprawdzałem,
Daj znać jak wiesz jak ogarnąć.
Dzięki, Pozdrawiam.
Creaturescripts onlogin first login :)
Poszukaj gdzie otwiera okienko outfitu
tam se możesz dodać skills przy pierwszym logowaniu
Jak wolisz w acc maker to w config.php w znote

 
Cześć, zobacz czy w bazie danych masz postacie o nickach Druid Sample, Knight Sample, Sorcerer Sample, Paladin Sample jeżeli tak to Twój accmaker robi nowe postacie na ich podstawie.
 
spróbuj zainstalować notepad++ , ctrl + f (szukaj)-> wyszukaj w folderze -> wybierasz folder do przeszukania (np. tfs)-> wpisujesz np "axe" albo "fishing" i dajesz szukaj, możesz to samo zrobić z aac makerem. Wyszuka ci wszystkie pliki z danym słowem, szybko znajdziesz tego czego potrzebujesz
ps. ale sprawdź również bazę danych,
 
spróbuj zainstalować notepad++ , ctrl + f (szukaj)-> wyszukaj w folderze -> wybierasz folder do przeszukania (np. tfs)-> wpisujesz np "axe" albo "fishing" i dajesz szukaj, możesz to samo zrobić z aac makerem. Wyszuka ci wszystkie pliki z danym słowem, szybko znajdziesz tego czego potrzebujesz
ps. ale sprawdź również bazę danych,
Skill id akurat jest używane nie nazwa skilla w sql
 
W players.cpp w sourcach też jest ustawione że poniżej 10 danego skilla nie spada.
 
Dziękuję wszystkim za pomoc, ogarnąłem.

Aktualnie mam problem z source tfs 0.3.6 przy kompilacji na ubuntu mam taki bład. Jest ich więcej tego typu i nie idzie dalej.
Makefile:471: .deps/actions.Po: No such file or directory

Druga rzecz to gdy próbuję uruchomić tfs 0.3.6 np. na ubuntu 18.04 albo 20.04 to brakuje bibliotek.
liblua5.1.so.0 - libmysqlclient.so.18 - libboost_filesystem.so.1.49.0
Stare repozytoria nie działają nie da się ich zaktualizować.
Sprawdzałem wszystkie możliwe poradniki .
Jeśli ktoś ma aktualny poradnik od 0.3.6. To pisać śmiało.

Jeśli ktoś wie jak ogarnąć kolejny problem.
Dziekuje. Pozdrawiam.
 
Back
Top