• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Problem z TFS 0.3.6

Tak tylko to co ściągnałeś to jest tak jakby GNU na darmowej licencji, to twoja wina że ściągnałeś "dziurawego latawca".
 
ale nie musisz wykorzystywać błędów.. ?

a poza tym zhackowanie dedyka.. xD
 
jesli podales adres PRZED dokonaniem instalacji kiedy pasy byly domyslne(1/1 z tfsa, 1/nowehaslo pozostaje kontem admina po instalacji) to sie nie dziw
to nie jest dziura aac w sumie tylko dziura w rozumie usera imo
edit: ten nowy lay cos tak mi nie pasi xD
 
hej co mnie osądzasz że ja ci niby wykorzystuje bugi?
ja nie zrobiłem tego Gesior AAC który jest tak przepyszny w bugach xDD :p
 
nie no bez przesady haslo do root na pw .. ?

albo sąd.. mam twoje ip.. logi..
 
xampp ma domyslnie puste czy mi sie wydaje?
jesli tak to dawanie dostepu do phpmyadmina bez wczesniejszej zmiany jest dosc ciekawym ze tak powiem pomyslem
 
tO jeSteŚ mOIM bOhaTereM :**

#topic:

pewnie on ma phpmyadmin z xamppa, bo źle zainstalował go na swoim debianku albo nie umiał...
 
ja wiem jak to naprawic oneoneone!!!!111
odlacz kabelek od neta to jush nikt ci siem nie wuamie
 
xampp ma domyslnie puste czy mi sie wydaje?
jesli tak to dawanie dostepu do phpmyadmina bez wczesniejszej zmiany jest dosc ciekawym ze tak powiem pomyslem

Na debianie by raczej xamppa nie instalowal, heh.


nie oto chodzi.. ja hasła mu nie podawałem..

ale ten człęniu zmienił do bazy danych na usr root hasło..

Deklu, chcialem zebys mi poslal SWOJE haslo + gg na PW, azebym mogl Ci pomoc wywalic lipny admin account i naprawic bledy, lulz, w sumie to obeszlo by sie nawet bez hasla, heh.
 
Na debianie by raczej xamppa nie instalowal, heh.

a w sumie czemu nie? xd
btw
Code:
Database error - can't connect to MySQL database. Possible reasons:
1. MySQL server is not running on host.
2. MySQL user, password, database or host isn't configured in: /home/ots/0.3.5/config.lua .
3. MySQL user, password, database or host is wrong.
 
Back
Top