• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Problem z wczytaniem mapy przez TFS 0.3.5 (pytanie najlepiej do Elfa)

arabek3929

New Member
Joined
Dec 26, 2008
Messages
8
Reaction score
0
Location
P(r)oland
Otóż mam problem gdy dochodzi do wczytywania mapy no i wyskakuje jakiś błąd i aplikacja się wyłącza,może ktoś spotkał już się z tym błędem to proszę napisać co może być nie tak na TFS'ie 0.3.4PL2 śmiga to bezproblemowo.Pamiętam, że podobny błąd wyskakiwał na tfs'ie 0.3.2beta. (A jeśli chodzi o 0.3.5 wersje gui jest podobnie tylko wywala jakiś błąd systemowy i aplikacja się wyłącza)

Oto screen:
bladmap.JPG - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl
 
Po pierwsze popraw dublujące się uid, a następnie ściągnij nowe Rme bo widzę że masz 1.1.7 które nie obsługuje jeszcze map pod tibie 8.5. Jak już ściągniesz 1.1.8 to przekonwertuj mapę na wersje pod 8.5. Powinno działać.
 
Ile twoja mapa waży ? i jaki masz system? ilu bitowy ?
Bo mi to wygląda na 32 bity i mapa powyżej 100mb ;(
 
@Slaves:
Ja mam to samo na mapie 30 MB, wiec to raczej nie zalezy od rozmiaru ;)
 
@UP.
Możliwe, że od kolegi ;P
Ostatnio sprawdzałem paru typków, pisałem wiadomość:
Cześć,
Potrzebuję najnowsze SVN 0.3.5 z Donatorów, wzamian będzie big reput ;P
A w odpowiedzi był już link i to debile jeszcze na speedyshera ładowali i nie usuwali więc wiesz...
 
Po pierwsze popraw dublujące się uid, a następnie ściągnij nowe Rme bo widzę że masz 1.1.7 które nie obsługuje jeszcze map pod tibie 8.5. Jak już ściągniesz 1.1.8 to przekonwertuj mapę na wersje pod 8.5. Powinno działać.

Tak czy inaczej to i tak nic nie da skoro działało na 0.3.4 to dziwi mnie jednak czemu to nie chce iść na 0.3.5

Ile twoja mapa waży ? i jaki masz system? ilu bitowy ?
Bo mi to wygląda na 32 bity i mapa powyżej 100mb ;(

System wiadomo u siebie 32 bity a moje servery smigają na 64; >
Mapa 100+ Mb
Zresztą nie wiem już sam... na 0.3.4PL2 to chodzi normalnie.

skad masz priv svn?

Wiadomo :) Każdy ma swoje źródła.

Pasowało by gdyby się ktoś wypowiedział kto miał doczynienia z podobnym problemem lub bawił się tym tfsem 0.3.5
 
Last edited:
Tak czy inaczej to i tak nic nie da skoro działało na 0.3.4 to dziwi mnie jednak czemu to nie chce iść na 0.3.5



System wiadomo u siebie 32 bity a moje servery smigają na 64; >
Mapa 100+ Mb
Zresztą nie wiem już sam... na 0.3.4PL2 to chodzi normalnie.



Wiadomo :) Każdy ma swoje źródła.

Pasowało by gdyby się ktoś wypowiedział kto miał doczynienia z podobnym problemem lub bawił się tym tfsem 0.3.5


Miałem podobny błąd przy najnowszych rev.
Jednak pobrałem trochę starszy później updatowałem już na najnowsze i zadziałało bezbłędnie.


pozdrawiam,
 
Miałem podobny błąd przy najnowszych rev.
Jednak pobrałem trochę starszy później updatowałem już na najnowsze i zadziałało bezbłędnie.


pozdrawiam,

Wychodzi na to, że elf non stop nad czymś pracuje z tąd te błędy, a powiedz na jakich "starszych rev" się bawiłeś..?
 
elf jest bardzo zapracowany ;p bardzo dobrze mu wychodzi "skracanie" kodu i takie tam sprawy i byc moze (NAPEWNO!) stad sa jakies bledy

a tak swoja droga, uzywa ktos revision 2420+ przy 200+ graczach?
 
Back
Top