• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

problem z wejsciem na server

Kubus93

New Member
Joined
Oct 14, 2014
Messages
29
Reaction score
1
Witam.
Hostuje server przez router, neostrada.
Zrobilem no-ip lecz gracze moga wejsc na stronke tylko przez moje ip a nie no-ip. Gdy wpisuje adres z no-ip przekierowuje do routera, tak samo z logowaniem do gry dziala tylko moie ip..Co mam z tym zrobic?

Drugi problem- kazdy moze logwac sie podanym ip, ale ja z drugiego komputera w domu nie dam rady. co zrobic zebym mogl wejsc na ots z drugiego komputera??
 
tak inni gracze wchodza na ots moga grac, ale logujac se przez moje ip a nie no-ip, ale bardziej denerwuje mnie to ze nie moge wejsc na ots z drugiego komputera w domu..jakies domysly?
 
w komputerze na ktorym hostuje wchodze przez localhost..ale ja chce wejsc z drugiego komputera tak by brat mogl wejsc na server..
korzystam z routera jesli to istione
 
Jeśli na tym drugim komputerze łączysz się też przez " Wi-Fi "? - ruter ten sam, to nie połączysz się bo będzie ci korzystało z ip rutera, tzn tak jak byś miał na 2 pc takie same ip
 
Ja loguję się bez żadnego problemu na serwer z laptopa połączonego siecią wifi(jeden adres ip).
1. Z jakiego adresu ip logujesz z pierwszego komputera?
2.Z jakiego adresu ip próbujesz zalogować z drugiego komputera?
 
Ze swojego lapka wchodze na stronke jak i na server przez localhost, znajomi wchodzan na strone i n server przez ip jakie im podaje(mam zmiennie noe:/)
i chce wejsc z drugiego kompa w domu. Próbowalem przez localhost, 127.0.0.1, no-ip.com,moje ip z routera nic nie wchodzi
 
Polecam ipconfig w cmd wyświetli ci się Adres IP: xxxx; jest to inny adres niż mojeip.pl. Z drugiego kompa wejdź z tego ip które ci się wyświetli, nie należy w żadnych konfigach nic zmieniać.

63714929956136669669.jpg
 
Trochę dziwny problem skoro kolega up może wejść. Uruchomiłeś w xampp : apache i myqsl ?
może masz ip wewnętrzne, jak się nie uda spróbuj może przez ip z hamachi, tylko bądź połączony na tym "laptopie i pc" z siecią.
 
Wszyscy moga wejsc na ots..każdy gracz, ja ze swojego komputera ale che zeby brat wszedl ze swojego..i to jest ten problem
Oczywiscie ze mam wlaczone apache i mysql a uzywam uniserva nie xamppa
 
Jeżeli twój brat mieszka z Tobą to zróbcie coś takiego. Na komputerze gdzie hostujesz OTS uruchom CMD i wywołaj ipconfig co pozwoli Tobie wyciągnąć Twój lokalny adres IP. Podaj go bratu i niech spróbuje się przez niego połączyć :)
 
Back
Top