• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Problem z załadowaniem mapy 7.6 YurOTS

rahowsky

New Member
Joined
May 25, 2015
Messages
16
Reaction score
1
Location
Poland
Witam, Panowie mam taki problem.

Otóż mam silnik YurOTS na 7.6, wyrzuciłem tą jego mapę i wgrałem swoją i teraz gdy odpalam silnik to w trakcie ładowania wyskakuje mi błąd "couldn't determinate map format ..." dokładnie tam dalej już nie wiem co pisze bo bardzo szybko zamyka się okno. Ktoś może pomóc?
 
Tak, pozmieniałem tam :p jak ładuje mapę do RME wyskakuje mi że nie może załadować domków i spawnu a nie wiem jak usunąć cały spawn, pz, domki itp z mapy. Tak żeby ją doprowadzić do "gołego" stanu
 
Mogę Ci dać tylko mały tip, jeśli chodzi o " bo bardzo szybko zamyka się okno ".

Uruchom konsolę Windowsową, i wejdź z niej do Twojego folderu z yurots.

Code:
cd TwojFolder

I stąd uruchom yurots komendą
Code:
yurots.exe

W ten sposób będziesz widział więcej szczegółow jeśli chodzi o ten błąd, może to pomoże.
 
A nie masz zapisanej mapy innym map edytorem niż wyświetlany w konsoli przypadkiem? (Simone)
Wchodząc w ustawienia mapy w RME masz napisane jakie pliki są od spawnu i house
przeważnie jest to test-spawn i test-house
 
Back
Top