• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Problem z zalogowaniem się do gry

maczugista

New Member
Joined
Apr 15, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Witam wraz ze znajomymi mamy problem który męczy nas od kilku dni nie możemy go rozwiązać
Nie możemy się zalogować do gry w skrócie
Ja jako właściciel serwera pod podany adres IP czyli mój glowny adres po wpisaniu loginu i hasła w kliencie gry loguje się normalnie na postać ale mój kolega po wpisaniu zewnętrznego ip bo inaczej nie działa widzi w kliencie gry postacie ale nie może wejść dalej czyli do gry i problem polega na tym iż osoba z zewnątrz nie może się zalogować i wyskakuje jej error 10060 wie ktoś może jak to naprawić borykamy się już z tym któryś dzień
 
Witam, czy Twoj server jest na Hamachi albo gdzies Online? Czy wpisales odpowiednie ip w config.lua? Pewnie kolega mogl zalogowac sie na stronke poprzez Twoje IP zeby zrobic konto? Zapomnialem dodac czy zmieniles IP w client Tibi? Mozesz daj znac najwyzej podam Tobie discorda.
 
Back
Top