• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Problem

szatan1x

Professional Lua
Joined
May 10, 2011
Messages
803
Reaction score
27
Location
Poland
Witam,
Mam pewien problem wyskakiwał mi taki błąd w konsoli:

Wklejka #948430 – Wklej.org
To miasto to Liberty.Nie chciało mi się bawić więc usunołem te domki z house list i z mapy lecz nadal jest to samo chociaż nie ma tego miasta więc o co kur** chodzi?
 
Sory że tak póżno odpisuje ale to nic nie dało :(
+
mysql_real_query(): SELECT `house_id`, `player_id`, `bid` FROM `house_auctions` WHERE `endtime` < 1360155381 - MYSQL ERROR: Table 'house_auctions' doesn't exist (1146)
Ma ktoś taką tabele dać?
 
create table house_auctions,
house_id INT,
player_id INT,
bid INT,
endtime BIGINT;

A domki usuń z pliku -house.xml w folderze z mapą
 
Znowu z opóźnieniem ale nadal są błedy te co na początku i twoja tabela też nie pomogła :(
Błąd który wyskakuje kiedy chce ją dodać:
#1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ' house_id INT, player_id INT, bid INT, endtime BIGINT' at line 1
 
Ale dlaczego korzystasz z perfectotsa :) ?

62398598066554108742.gif
 
To proste jest. Tfs z trunka 0.3.6 bez kompilacji ma takie "błędy". Ustaw wejścia dla tych domków bo nie mają żadnej wartości i problem z głowy. Wejścia to xyz czyli pozycja drzwi. Pozdrawiam
 
Problem nie tkwi w domkach z liberty a w tych z silver questa ; } tam też były domki z taką nazwą więc musisz je usunąć , usunąć z bazy,usuń ich wyjście ; >
 
Advent umiesz czytać. Ja nie mam tego miasta już
Nie chciało mi się bawić więc usunołem te domki z house list i z mapy
JokerOo własnie że nie było z taką nazwa bo szukałem wszędzie a z bazy usuwałem 1000x już to :D. Wiem że one nic nie robią ale nie chce mieć syfu w konsoli :)
 
Nie ważne jakie domki. Wejdź w world > houses. Tam jeśli znajdziesz "" bez pozycji wejścia to skasuj. Wszystkie gdzie nie ma pozycji. Albo kasuj albo dodawaj ręcznie.
 
#1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ' house_id INT, player_id INT, bid INT, endtime BIGINT' at line 1


zapewne masz nowsza wersje mysql musisz w silnku przestawić kilka opcji :) odczytu i zapisu


edit

Replace

TYPE=MyISAM

with

ENGINE=MyISAM
 
Back
Top