• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Problem

Status
Not open for further replies.
1000 euro to nie tak mało :)

ja pomogłem jednej rl mapce która teraz jest prawie 1 na otservlist

chodzi i tak pewnie ktoś by pomógł

tez już nikomu nie pomagam ;]
 
bo na rep lecą, minusowe rep pls to by się im nie chciało, 1+, a 100- i elooo
 
oks, dałem


a co do pomocy ludziom co kompletnie nic nie ogarniają proponuje takie coś:
1. zjeb robi temat
2. ktoś czyta ten temat
3. ktoś używa google.pl (google, nie swojej wiedzy) do rozwiązania problemu
4. ktoś znajdzie rozwiązanie w ciągu 1 minuty - pisze spierdalaj elooo, nie znajdzie - jakąś wskazówke

albo po prostu na zjebane tematy bez pomocy tak jak z sms shopem
 
Last edited:
nie lece na repki.. zeby nie bylo !

@Specjalist
:*, ja Tobie nie moge
 
oks, dałem


a co do pomocy ludziom co kompletnie nic nie ogarniają proponuje takie coś:
1. zjeb robi temat
2. ktoś czyta ten temat
3. ktoś używa google.pl (google, nie swojej wiedzy) do rozwiązania problemu
4. ktoś znajdzie rozwiązanie w ciągu 1 minuty - pisze spierdalaj elooo, nie znajdzie - jakąś wskazówke

albo po prostu na zjebane tematy bez pomocy tak jak z sms shopem


No nie najgorzej pomyślane ale komu by się chciało w google szukać info dla kogoś.

Dać "jakąś wskazówkę" wydaje mi się że to by było najlepsze rozwiązanie bo osoby wytrwałe którym serio zależy będą szukały szukały aż znajdą a dzieci które myślą że dostaną rozwiązanie przeliczą się bo i tak nie będą wiedziały co z tą wskazówką zrobić.

I ja uważam że udzielać należy pomocy jedynie osobom które w 1 poście przedstawią dokładnie swój problem, jeśli jest jakiś błąd w pliku to dodadzą treść błędu i skrypt w którym zaznaczona będzie linijka w której jest błąd.

Tyle ode mnie.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top