• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Problemik =D

Zer O

Banned User
Joined
Nov 18, 2010
Messages
504
Reaction score
5
Mam problem zgubiłem telefon wydaje mi się ze zostawiłem w Tesco [przy kasie samo obsługowej]

i co mnie zastanawia smsy na telefon dochodzą [jest potwierdzenie odbioru]
i gdy dzwonie po jednym sygnale włącza się sekretarka


Jakieś pomysły ?
 
W takim razie najprawdopodobniej zgubiłeś go gdzieś, gdzie nikt go jeszcze nie znalazł.
 
Zależy jaki, jak z androooooiiiiidddddeeeeem to może masz ustawioną opcję lokalizacji gps i wtedy znajdziesz fona nawet jak typo wyjmie ci karte... przynajmniej ja tak mam XD

Hmm niewiem skontaktuj się z operatorem niech ci pomoże
 
Zależy jaki, jak z androooooiiiiidddddeeeeem to może masz ustawioną opcję lokalizacji gps i wtedy znajdziesz fona nawet jak typo wyjmie ci karte... przynajmniej ja tak mam XD

Hmm niewiem skontaktuj się z operatorem niech ci pomoże

Zależy jaki kolega miał telefon bo w tych gorszych tego nie ma :]
 
Zależy jaki, jak z androooooiiiiidddddeeeeem to może masz ustawioną opcję lokalizacji gps i wtedy znajdziesz fona nawet jak typo wyjmie ci karte... przynajmniej ja tak mam XD

Hmm niewiem skontaktuj się z operatorem niech ci pomoże

jak niby znajdziesz jak ktos wyjmie karte lol ;/? chyba przez sam gps ci nie wysle danych z komy do serwerow htc

wedlug mnie jak sie jest zapominalskim i zostawia gdzies telefony to lepiej ustawic kod na kome i po sprawie ;] przynajmniej nikt sie nie zobaczy twoich prywatnych danych
 
No to avilla ma gps ,ale nie nie da się jak kolega mówił :D to jeżeli nie miałeś tam jakiś ważnych rzeczy to dużo nie straciłeś :p aville kupisz za 80 zł.
Pamiętaj jeżeli miałeś abonament zgłoś to i niech blokują kartę , a za duplikat zapłacisz ok. 30-50 zł
 
ee a te potwierdzenia smsow to nie jest jakis pic na wode przypadkiem?
 
chyba zostaje ci sprzeciwić się ideologii JP i iśc na psy :D chociaż i tak chuja zrobią.
 
Last edited by a moderator:
dopiero teraz rozkminiłem że ty z mojego miasta, jak bym widział to bym poszedł szukać i oczywiście bym oddał :D
 
jak niby znajdziesz jak ktos wyjmie karte lol ;/? chyba przez sam gps ci nie wysle danych z komy do serwerow htc

wedlug mnie jak sie jest zapominalskim i zostawia gdzies telefony to lepiej ustawic kod na kome i po sprawie ;] przynajmniej nikt sie nie zobaczy twoich prywatnych danych

To działa tak:
1. Ktoś ci podkurwia telefon
2. Wyjmuje twoją kartę
3. Wkłada nową kartę
4. Odpala fona ze swoją kartą
5. Fonik automatycznie po wykryciu innej karty wysyła na przez nas wybrany numer sms'a z treścią, jaka karta sim teraz jest w użyciu tzn numer

co do lokalizacji to niewiem, chyba wtedy operator ci pomaga czy chuj wi co, tak to sprawdzałem ten bajer z wymianą karty i działa
 
@up ale zapewne znalazl tel jakis bystrzak jak ty nie czytajac pierwszego posta

Bo pisze ze tel jest wlaczony skoro dochodza smsy.
 
Back
Top