• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Programista C++ 800zł. Może ktoś Teraz.

Status
Not open for further replies.
Siedzicie w domu a nie chce wam sie nic zrobic nawet za pieniadze... Na tym forum chyba wszyscy są mądrzejsi niz im sie wydaje :D
 
REFRESH, caly czas mam tą ochotę zrobić taki Serwer, jestem w stanie podbić zapłatę do 1500zl
 
Czekajcie z miesiąc, dwa a będzie 5000zł
 
jak nie macie zamiaru mu pomóc to się tu nie wypowiadajcie
 
jak nie macie zamiaru mu pomóc to się tu nie wypowiadajcie

@@ up
musisz się przyzwyczaić, nie wszystkie posty można brać na serio.

@@topic

Prosze bez zbędnego Spamy, Czekam na jakiegoś Wybawcę:))
 
A co byś potrzebował za te 1,5k? Jakoś w pierwszym poście nic jest napisane czego chcesz, a więc za co płacisz? jaki ma być zakres obowiązków? :huh:
 
A co byś potrzebował za te 1,5k? Jakoś w pierwszym poście nic jest napisane czego chcesz, a więc za co płacisz? jaki ma być zakres obowiązków? :huh:

ogólnie to potrzebuje kogoś do edycji Silnika (czy. dodawanie kodów/edycja) Duele itp/

@@edit
Zapomniałem o kliencie.
 
Last edited:
Zapewne:

* latanie
* lowienie pokemonuff
* plywanie
* duele
* pokeballe
* pokemony
* .spr
* .pic
* .dat
 
Jeszcze raz, za ile to? Bo jak dalej 800zł to tego nawet patykiem nie dotkne, także jako, że nie znam się na pokemonach to dalej za chuja nie wiem co on chce w tym.
 
Jeszcze raz, za ile to? Bo jak dalej 800zł to tego nawet patykiem nie dotkne, także jako, że nie znam się na pokemonach to dalej za chuja nie wiem co on chce w tym.
1500 PLN na chwile obecną oferuje daqeen
 
Dzięki za uświadomienie mnie, a teraz jest ktoś chętny na wyjaśnienie poszczególnych rzeczy? Albo sam daqeen niech napisze co dokładnie (nie wiem jak to inaczej napisać) oczekuje, bo chyba tego nie było w tych 4 stronach.
 
Dzięki za uświadomienie mnie, a teraz jest ktoś chętny na wyjaśnienie poszczególnych rzeczy? Albo sam daqeen niech napisze co dokładnie (nie wiem jak to inaczej napisać) oczekuje, bo chyba tego nie było w tych 4 stronach.

chyba sobie kolego posty nabijasz albo nie umiesz czytac ze zrozumieniem, :(
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top