• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Projekt Blue Beam

Kanier

Banned User
Joined
Feb 8, 2013
Messages
341
Reaction score
2
Słyszał ktoś o tym?
Skurwysyny mają zajebistą technologię może to oni stoją za tymi wszystkimi tajemniczymi obiektami,przypadkami itd itp.?
 
Dopiero co poczytałem o tym, ale wydaje mi się że nigdy tego nie wprowadzą, nawet gdyby było to możliwe, a nie doczytałem tylko kto za tym stoi :(
 
Przypomina mi to haarpa, którego niektóre państwa mają i nie używają, z tym będzie to samo.
 
A te trzęsienia ziemi w japonii? przecież wiadomo kto stoi za tym :) na pewno nie natura.
 
puki co to "tempia" umysly przez media, wyobrazcie sobie co sie dzieje w glowach dzieci ktore sa chowane na trudnych sprawach, dlaczego moja stara, ukryte gowno, kocham spacje, pamietniki z odbytu i reszcie gowien ktore mnoza sie jak muzulmanie
 
puki co to "tempia" umysly przez media, wyobrazcie sobie co sie dzieje w glowach dzieci ktore sa chowane na trudnych sprawach, dlaczego moja stara, ukryte gowno, kocham spacje, pamietniki z odbytu i reszcie gowien ktore mnoza sie jak muzulmanie

Pamiętaj, że sytuacje przedstawione w tych serialach mogą wydarzyć się nawet w twoim domu!
 
może jakieś linki? Ja przeczytałem o tym z tego źródła: Projekt BLUE BEAM – planowany przekręt wszechczasów | Stop Nwo Poznań
I jakoś nie chce mi się wierzyć że wprowadzą to w ciągu najbliższych lat, a gdyby nawet mieli to na pewno nie wyciekło by tyle informacji.

Ale co ja tam mogę wiedzieć, co byście nie przeczytali i tak napiszecie że robią to celowo w celu dezinformacji.
 
zibizu czy to prawda w 100 % to tego sam nie wiem w tym projekcie rozchodzi się o to że robią pewne wizualizacje które są tak realistyczne że nie da się odróżnić.
Przekrętów można na tym zrobić wiele oj wiele.
 
A te trzęsienia ziemi w japonii? przecież wiadomo kto stoi za tym :) na pewno nie natura.

No tak bo napewno jest w chuj wiele interesu by jebnąć w Japonię tsunami.. Weź to jest śmieszne naprawdę. Po za tym do takiego tsunami nie trzeba by było jakieś technologii z kosmosu, wystarczyłoby wyjebać wzdłuż spory kawałek dna oceanicznego (obsunąć) np. za pomocą materiałów wybuchowych (nom ekstra, w słonej i zimnej wodzie oceanicznej...) i by była fala 15-30 metrów.

1. Nie opłaciłoby się
2. Trudne by to było i trochę problem z tym, że łatwo by było wykryć, że ktoś zaminowuje dno oceaniczne na dużej dłiugości lol

Wgl może przeczytam sobie niby o tym blue beam, ale pewnie to jakieś pierdolenie znowu, tak?
 
Projekt BLUE BEAM jest tajnym programem

to dlatego projekt BLUE BEAM jest tak ściśle trzymany w tajemnicy przed nami.
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD No oczywiście, ta akcja jest tajna łamane przez poufne. Można o niej tylko przeczytać w internecie.

Bardzo bym się śmiał jakby po tych odkryciach, które miałyby na celu odkrycie czegoś nowego co byłoby dowodem na to, że religie się myliły, okazało się, że jeszcze bardziej potwierdzą prawdziwość tego co już mamy.

Ludzkość nie musi się bać jeżeli nie jest głupia (omg, panikujmy! xD <joke>). Wszystko co jest w tym artykule napisane to są marzenia iluminatów, którzy rzeczywiście są zdolni do zrobienia wszystkiego by stanąć u władzy i mieć kontrolę nad innymi. Jednakże iluminatów w porównaniu do całej ludzkości jest tak mało, że nigdy nie uda im się tego utajnić i o takich rzeczach zawsze ludzkość się w końcu dowie.

Nie mówię, że to co jest napisane w tym artykule to nie jest prawda. W sensie takim, że na 100% taki plan był w głowach iluminatów i może jakaś część została zrealizowana (tego nie wiem).

Pierwszy komentarz pod tym artykułem ma link do jakiejś spirali na niebie w Norwegii. - takie działania jak ta spirala mają na celu przestraszyć ludzkość. W jednym z filmików od razu jakieś dziecko powiedziało coś o UFO - takich rezultatów właśnie chcą ci sataniści (iluminaci).

Bardzo dobrze, że są takie artykuły bo nawet jeżeli jest to nieprawda to ludzie po przeczytaniu tego będą wiedzieli na przyszłość jeżeli kiedyś kiedyś rzeczywiście się coś takiego stanie.

Internet jest bardzo niebezpieczny. Zapraszam tutaj do poczytania: Projekt blue beam – planowany przekręt wszech czasów. Neuroholografia, biocybernetyka i przekazy satelitarne w służbie apokaliptycznych sekt / organizacji � Portal Polityczny Jarka Kefira

Nie będę wam tutaj mówił o różnych sektach itp. bo powinniście wiedzieć co oni robią. Wszystko to jest dla kasy, piorą ludziom mózgi.

EDIT:
jeszcze podam kolejny przykład. Pamiętacie jak Benedykt 16. abdykował i piorun uderzył w Bazylikę św. Piotra? Jakich komentarzy spodziewacie się pod filmikami tego zdarzenia na youtube? Bo ja się spodziewam cytatów z biblii, ludzi chcących nawrócić całego youtuba.

To samo z mewą na kominie tuż przed tym jak pojawił się biały dym wczoraj przy wyborze papieża. Nawet sobie nie wyobrażacie jak te sekty wykorzystują takie sytuacje do prania mózgów innym ludziom. I ludzie teraz uważają to za nie wiadomo co - jakby mewy siedzącej na kominie nie widzieli nad morzem. A potem ona odleciała ponieważ wyczuła ciepło i może jakiś dym z tego komina i nieważne czy dym byłby czarny czy biały - i tak by odleciała a to, że dym był biały nic nie oznacza.
 
Last edited:
Jakie kurwa technologie z kosmosu? :D

Poczytaj o projekcie haarp i trzęsieniu.
Wiem to nic potwierdzonego pewnie to kolejny ruch i manipulacja może właśnie tak miało być żeby o tym gadali.
Wiele spekulacji jest ale jedno wiem na pewno że rządy i media i różne organizacje manipulują nami :)
 
Jakie kurwa technologie z kosmosu? :D

Poczytaj o projekcie haarp i trzęsieniu.
Wiem to nic potwierdzonego pewnie to kolejny ruch i manipulacja może właśnie tak miało być żeby o tym gadali.
Wiele spekulacji jest ale jedno wiem na pewno że rządy i media i różne organizacje manipulują nami :)

No Ameryki to ty raczej nie odkryłeś. Oni manipulują ludźmi, którzy dają się manipulować.
 
Tak a takich ludzi jest 95 % niestety pewnie to że miałem napisać ten artykuł i znaleźć coś utajnionego to też ich plan :D

Nie no tak na poważnie to też miałem na celu to że skurwysyny mają zajebistą technologie np."komercyjny blue beam" jest filmik na necie z tym budynkiem mistrzostwo przecież to jest :D
 
Internet jest bardzo niebezpieczny. Zapraszam tutaj do poczytania: Projekt blue beam – planowany przekręt wszech czasów. Neuroholografia, biocybernetyka i przekazy satelitarne w służbie apokaliptycznych sekt / organizacji � Portal Polityczny Jarka Kefira

Nie będę wam tutaj mówił o różnych sektach itp. bo powinniście wiedzieć co oni robią. Wszystko to jest dla kasy, piorą ludziom mózgi.

EDIT:
jeszcze podam kolejny przykład. Pamiętacie jak Benedykt 16. abdykował i piorun uderzył w Bazylikę św. Piotra? Jakich komentarzy spodziewacie się pod filmikami tego zdarzenia na youtube? Bo ja się spodziewam cytatów z biblii, ludzi chcących nawrócić całego youtuba.

To samo z mewą na kominie tuż przed tym jak pojawił się biały dym wczoraj przy wyborze papieża. Nawet sobie nie wyobrażacie jak te sekty wykorzystują takie sytuacje do prania mózgów innym ludziom. I ludzie teraz uważają to za nie wiadomo co - jakby mewy siedzącej na kominie nie widzieli nad morzem. A potem ona odleciała ponieważ wyczuła ciepło i może jakiś dym z tego komina i nieważne czy dym byłby czarny czy biały - i tak by odleciała a to, że dym był biały nic nie oznacza.


eee tam jak to czytam to:

że technika ta ma wykorzystywać sygnały, które mają bezpośredni wpływ na ludzki umysł w taki sposób, że nawet osoby niewidome będą mogły “zobaczyć” hologram! W ramach projektu BLUE BEAM możliwe ma być także przesyłanie dźwięku bezpośrednio do głowy człowieka, w procesie, w którym nasze uszy nie biorą udziału – dźwięk ma docierać bezpośrednio do mózgu w postaci impulsów elektrycznych.

proste, że nie zgadzam się by to było tak zaawansowane bo te organizacje dużo szybciej by zebrały hajs na robieniu gadżetów, które by np. słuchawki bez słuchawki i używania ucha... itp. weźcie pomyślcie logiczne co by się bardziej opłacało

wypromować jakiś gadżet, np. iPhone itd. przez taki przekaz? czy może zrobić gadżet, który czyta za ciebie książkę i od razu do mózgu wysyła i tak jakbyś sam czytał? proste, że to drugie

Code:
Dla bardzo wielu przeciętnych zjadaczy chleba wspomnienie o podobnej skrytej działalności władz wydaje się kompletnie szalone i nierealne. Na tym właśnie to wszystko bazuje – „przecież oni by nie mogli zrobić takich okropności” – myśli wielu. Ano niestety mogą, robili, robią i będą robić coraz gorsze rzeczy. Dzięki projektowi BLUE BEAM wizja jednego światowego porządku stanie się bardzo realna, a oto właśnie iluminatom chodzi.

nie opłaca się, a ideowcy nie mają tyle kasy by się nie zwróciło, nawet hitlerowi sama idea by gówno dała gdyby nie obietnice bogactwa, które można zdobyć na wojnie, myślicie naprawdę, że ludzie poszli za nim bo nienawidzili żydów? loooool, hitler objął niemcy bardzo wyniszczone wojną i zaczął coś tam działać, ludzie zobaczyli, że się poprawia im, więc jak powiedział, że wojna da im więcej to mu uwierzyli

Code:
Pierwszy z czterech kroków programu BLUE BEAM dotyczy rewolucji w obecnej wiedzy archeologicznej. Osiągnie się to poprzez przygotowanie i sztuczne wytworzenie trzęsień ziemi w ściśle określonych miejscach na planecie, w skutek czego nastąpią nowe odkrycia archeologiczne. Ukażą one wszystkim ludziom, że wszystkie doktryny religijne są oparte na zupełnie fałszywych tezach. Spreparowanie tych informacji zostanie wykorzystane w taki sposób, aby wszystkie narody zrozumiały, że ich religie zostały źle zrozumiane i przez wieki były błędnie interpretowane. Wywołanie trzęsień ziemi pozwoli dotrzeć do ukrytych obecnie obszarów wiedzy, które zdyskredytują obecne doktryny religijne. To pierwszy krok planu – zniszczenie obecnych wierzeń Chrześcijaństwa czy Islamu na planecie przy wykorzystaniu fałszywych “dowodów” z przeszłości. Być może zostanie ‘odkryta’ Arka Przymierza i to, co zostanie ‘znalezione’ w Arce będzie dowodem na to, że świat mylił się w swoich wierzeniach religijnych? A może nowe zapiski samego Chrystusa mówiące o zupełnie innych prawdach niż te, które znamy? Możliwości

jest wiele.


ja pierdolę i tak się znajdą ludzie co nie uwierzą w takie dowody, tak jak żydzi nie wierzą, że Jezus zmartwychwstał, albo jak to, tak i ludzie nie uwierzą w naukę. Uwierzono w teorie ewolucji dopiero gdy została ona odpowiednio dostosowana przecież.. Tzn, kościół ustosunkował sie tak i ludzie, że to co Biblia mówi to prawda i WSZYSTKO ZGADZA SIĘ Z NAUKĄ.

Bo naukowcy doszli do tego samego co religia, najpierw było tworzenie świata, formowanie, zwierzątka itp. i na końcu człowiek.. Został też wypędzony z raju (ludzkość się przeniosła z Afryki do innych kontynentów...)

ponad to wiele rzeczy w bilblii i innych to czysta PRAWDA

a według mnie kościoły i inne religie wykorzystują to, a sam uważam Jezusa i innych za wielkich ludzi, bo poprostu mówili jak dobry człowiek powinien żyć, tzn określali moralność

MYŚLICIE, ŻE JEZUS CHCIAŁ WYPRAW KRZYŻOWYCH W PRZYSZŁOŚCI ALBO MAHOMET~~ CHCIAŁ BY SIĘ ZIOMALE WYSADZALI W AUTOBUSACH CZY W SAMOLOTACH? - nie, ale to co mądrego napisali, odpowiedni ludzie wykorzystali do własnych celów.

Kościół według mnie jest bardzo ważny, bo skupia ludzi i jakby zbliża ich do siebie (teraz mniej, bo ludzie albo nie wierzą, albo fanatycy, a prawdziwy cel nie jest osiągany~~) Papież też jest ważny, ale wiele razy w historii, papieże byli złymi ludźmi, bo najczęściej tylko tacy są wstanie sięgać po władze, lub tacy, którzy poprostu są hmm jakby to dobrze nazwać i tak by do was trafiło.. cóż, poprostu "zajebiści", tacy jak nasz papież - ale ich jest bardzo mało i bardzo rzadko pchają się do władzy, nie chcą jej.



DALEJ JUŻ NIE CZYTAŁEM TEGO, bo to poprostu śmieszne jest, zgodnie z tym co tam napisali powinniśmy się już obawiać gdy zobaczymy chmurę o kształcie przypominająca ludzka twarz, no bo pierwsze co to jakieś zjeby pomyślą, że to ten blue beam xD

Ok, można zaakceptować (hehe) ale ja napewno nie zaakceptuje tego co tam napisali bo to według mnie głupota i sprzeczne z tym co ja sądze i tyle.
 
Tak a takich ludzi jest 95 % niestety pewnie to że miałem napisać ten artykuł i znaleźć coś utajnionego to też ich plan :D

Nie no tak na poważnie to też miałem na celu to że skurwysyny mają zajebistą technologie np."komercyjny blue beam" jest filmik na necie z tym budynkiem mistrzostwo przecież to jest :D

Chodzi ci o ten filmik? Bo nie jestem pewien.
[video=youtube;fxy_NSijHUE]http://www.youtube.com/watch?v=fxy_NSijHUE[/video]
Jeżeli tak to przecież to jest zwykły obraz z projektora nałożony na budynek żal (tak to przynajmniej wygląda)... Co w tym takiego superowego, że nazywasz to zajebistą technologią? No a to, że ktoś zrobił animacje i obliczył żeby obraz padał dokładnie na budynek to już inna sprawa.

Jeżeli chodzi ci o jakiś inny filmik to podeślij.
 
Przypatrz się dobrze po drugie to nie blue beam < - o ile on na prawdę istnieje, po trzecie to nie projektor przypatrz się uważnie myślę że fajny efekt to robi a zrobili to zwykli ludzie :)
Mnie się to bardzo podoba chodź nie o to mi chodziło że oni wykorzystują jakąś super technologie tylko o niby prawdziwy blue beam.
Np jak wyjaśnisz co pierdolili kiedyś o księżycu hologramie ble ble ble w biały dzień na oświetlonym niebie przez słońce jakoś nie wyobrażam sobie projektorem tego zrobić.

Zresztą czy to prawda czy nie trudno powiedzieć ale przecież my mamy rządowców, filozofów, astronomów itd na otland. :D
 
Np jak wyjaśnisz co pierdolili kiedyś o księżycu hologramie ble ble ble w biały dzień na oświetlonym niebie przez słońce jakoś nie wyobrażam sobie projektorem tego zrobić.
Zresztą czy to prawda czy nie trudno powiedzieć ale przecież my mamy rządowców, filozofów, astronomów itd na otland. :D

co za mózg o ja jebe

księżyc bardzo często widać gdy jeszcze jest słońce, najczęściej o wschodzie i zachodzie słońca -.-

Twoja powyższe słowa tylko potwierdzają moją tezę, że o panikują i pierdolą głupoty ludzie, którzy jedynie zobaczyli coś napisane o czymś na necie..
 
Oni nie są głupi. Informacje, które wypływają do sieci to w dużej mierze kontrolowany wyciek informacji.

Co do projektu Blue Beam - jest to z pewnością możliwe do zrealizowania już TERAZ. Świat ma dużo lepsze technologie, ale koncerny się zmówiły i spowalniają postęp technologiczny ludzkości, aby wyeksploatować z nas jak najwięcej kapitału przy najmniejszej stracie środków. Dlaczego buty z roku na rok są coraz gorsze i firmy, które robią solidne buty się nie wybijają? Ogromne koncerny, które mają wyrobioną markę po prostu się zmówiły, ustalają wspólnie kiedy wprowadzić nowy model, co zmienić i wszyscy 'ci z góry' są zadowoleni. Tak samo jest ze wszystkim - telefonią komórkową, mechaniką, wszelkiego rodzaju elektroniką itp itd. Są hipernowoczesne leki i metody, które pomagają zwalczać nowotwory i inne choroby, ale po co je wprowadzać skoro koncerny farmaceutyczne będą się wiecznie bogacić na słabych, chorujących ludziach. Reasumując - nam się wydaje, że BMW i7 to zajebista furka, a najnowszy, 8-rdzeniowy Samsung to coś wspaniałego, ale prawda jest taka, że ci z góry mają technologie, których nawet nie możemy sobie wyobrazić. Był nawet typ (to jest niepodważalny FAKT), który skonstruował jakiś silnik na bardzo tanią energię, ale koncerny go zgnoiły, bo lepiej się zarabia na paliwach.

Połowa z tych teorii spiskowych to chłam, ale wiele z nich ma sens.

Dla zainteresowanych:
kontrolowana opozycja
fałszywy Mesjasz (chodzi o kontrolowaną opozycję, jestem agnostykiem)
przekręt żarówkowy
odkrycia Tesli
zmowa koncernów
kartele farmaceutyczne

Nie idealizujcie, to nie jest jakaś walka dobra ze złem. Po prostu rządzą nami niesamowicie inteligentni ludzie i mają nas w garści. Politycy to tylko marionetki.

@edit
Sorki, że bez źródeł i ogólnikowo, ale interesowałem się tym dość dawno temu.

@Down
Co do Tesli, to właśnie o to mi chodziło. Skradziono większość jego projektów i wyników badań. Technologie zostały wdrożone przez rząd USA, po cichu rzecz jasna.
 
Last edited:
zmowy koncernów to tak, zwłaszcza tych z branż motoryzacyjnych, słabe lakiery by ludzie kupowali nowe samochody stale itd.
żarówki też się zgodzę
Tesla dla mnie jest pro, więc niewiem o co ci chodzi, pewnie to, że rząd zajął wszelkie notatki Tesli po jego śmierci, a jego prace zostały w większości utajnione ;s
hmm farmaceuci częściowo, ale to nie jest tak wielka zmowa jak niektórzy sądzą, są leki, które faktycznie działają lepiej niż dostępne obecnie, ale lek można wprowadzić do ogólnej sprzedaży po X latach testów i udowodnienia bezpieczeństwa + skuteczności, a niektóre z tych leków są dość trudne do 'zrobienia', więc poprostu koncerny nie robią ich zapewne dlatego, że szpitale by i tak ich nie kupowały z uwagi na duże koszta...
Pewnie, że ceny leków by poszły w dół przy masowej produkcji itd. ale narazie to widać się nie opłaca ;p
 
Back
Top