• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Projekt RL Tibia 8.0/8.1

ignas1415

Senior Member
Joined
May 15, 2008
Messages
54
Reaction score
0
Location
Europa/Poland
Witam.
Chciałbym poznać wasze opinie na temat projektu.
Przygotowujemy OTS z Real Mapą z czasów Tibii 8.0.

Założenia są takie, żeby wrócić do starego klimatu Tibi.
Według nas najlepszego okresu Tibi. Wiem, że część z was powie - "Najlepsze czasy to 7.6".
Chodzi nam jednak żeby znaleźć kompromis i po przemyśleniu stwierdziliśmy, że Tibia 8.0 zachowywała fajny klimat i nie drażniła graczy durnymi updatami.
Przewidywany exp to 2-3x.
Nie chcemy 500 lvli a jeżeli już ktoś by miał osiągnąć 500 lvl to po 2-3 letniej grze :)
Balans profesji taki jak istniał wtedy.
Brak sms shopu, jedynie sms/cash pacc.
Możliwe, że dodamy task system.
Planowany start to okres świąt Bożego Narodzenia.
Można się spodziewać Test Serwera.
Jeżeli ktoś nie kojarzy co wprowadzał jaki update i czego się można spodziewać polecam:
Historia Update - Tibia.
 
Wydaje mi się, że to nie wypali. Teraz w tibię gra sporo osób z przedziału 10-17 lat którzy chcą szybko wbijać (bocić) level.
 
Szczerze?? W poważaniu mam takie osoby, dla mnie najlepiej gdyby takie osoby nie wchodziły. Chce stworzyć serwer dla graczy rozgarniętych którzy pamiętają stare czasy. Wiadomo, że dużo ludzi odeszło ale czasem zaglądają co się stworzyło w świecie OTS czy może coś ciekawego się dzieje. Jeżeli uda nam się stworzyć tego OTSa to klimat będzie niepowtarzalny i wiele osób będzie ściągało swoich starych znajomych którzy taki klimat wspominają i chcą jeszcze zagrać na takim serwerze.
 
8.42 najlepsze czasy 7.6- gówno wiadomo to taka tibia beta 8.0- nie wiadomo co to jest ani to 7.6 ani 8.42 taki crap pół na pół dorobiony
8.42 real mapka to jest to
 
A co niby takiego dobrego jest na 8.42? Yalahar? Czyli początek zmierzchu Tibii, od tamtego czasu wchodzą te słabe update z nadzganymi respami itp? Gdzie tu innowacyja?
 
7.92 \o/
Jeszcze sprzed tej rewolucji czarowej, żywiołowej, leczenia itp.
 
Dobra rada: użyj 10.31, TFS 1.0, OTClient i wyłącz nowe featury których nie było w wersji jakiej tam sobie chcesz.
 
Back
Top