• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Proszę o pomoc z pvp enfo, tfs 0.3.6pl1

beybus

New Member
Joined
Oct 2, 2010
Messages
110
Reaction score
2
Witam, chcę zmienić typ mojego świata na pvp enfo, chodzi dokładnie o to, żeby:
- high levele nie otrzymywały expa za zabijanie mniejszych
- żeby skrypt sprawdzał ip

Pomożecie?
 
No wiec chyba trzeba zrobic zeby high levele nie otrzymywały expa za zabijanie mniejszych i żeby skrypt sprawdzał ip
 
wklep w google tutorial lua, lub cos w tym klimacie i za pewniam 100% sukces
 
super przeglądając ten temat bot, który miał wejść w moją (fonteycznie: płapke) wszedł i wyszedł bo go nie zablokowałem i kolejne 10 min czekania aż zrobi okrążenie i wpierdoli mi się w trapa

jak już teraz mam 10 min to ci pomogę, linijką napisaną w 10 sek

Code:
l = getCreatureName(target)
gowno = getPlayerByName(l)
chuj = 2.5
if getPlayerLevel(cid)/getPlayerLevel(gowno) < chuj and (getIPByName(l) ~= getIPByName(getPlayerName(cid))) then
doPlayerAddExperience(cid, X)   -- x~= 0
end


i teraz masz 3 opcje:
a) pomyślisz i skrócisz ten skrót i się zastanowisz czym może być chuj
b) napiszesz, że nie działa
c) spytasz o chuj chodzi z tym chujem
 
ej bez kitu tak offtopując trochę, to patrze posty vonsz'a to same takie dojebane kwestie wali, a jeszcze ani razu bana nie dostał chyba XD
ja napinam więc bany mam, swoją drogą ciekawe, czyli wygląda na to, że samme jest tolerancyjny wobec gimbusików i nie obwinia ich za ich głupotę :D


Co do tematu, to podałem Ci skrypt, chociaż odpisz tu na forum czy Ci mniejwięcej działa
 
super przeglądając ten temat bot, który miał wejść w moją (fonteycznie: płapke) wszedł i wyszedł bo go nie zablokowałem i kolejne 10 min czekania aż zrobi okrążenie i wpierdoli mi się w trapa

jak już teraz mam 10 min to ci pomogę, linijką napisaną w 10 sek

Code:
l = getCreatureName(target)
gowno = getPlayerByName(l)
chuj = 2.5
if getPlayerLevel(cid)/getPlayerLevel(gowno) < chuj and (getIPByName(l) ~= getIPByName(getPlayerName(cid))) then
doPlayerAddExperience(cid, X)   -- x~= 0
end


i teraz masz 3 opcje:
a) pomyślisz i skrócisz ten skrót i się zastanowisz czym może być chuj
b) napiszesz, że nie działa
c) spytasz o chuj chodzi z tym chujem

Po co najpierw pobierasz name po cidzie, a potem cida po name? xD
 
Po co najpierw pobierasz name po cidzie, a potem cida po name? xD

ej cicho miał właśnie on sam do tego dojść po co to ;d
no już diath odkrył, po części odpowiedź "a", jak skrócić kawałek, ale da się jeszcze bardziej!
 
Back
Top