• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Przedmioty którymi gracze nie mogą ruszać.

Burczyk91

New Member
Joined
Jul 21, 2012
Messages
268
Reaction score
3
Witam, potrzebuje pomocy z tz. itemami którymi gracz nie może ruszać, otóż chodzi mi o to że nie do końca wiem jak zrobić żeby item który został postawiony w map edytorze był możliwy do poruszania przez graczy (tak jak na real te różne trophy itd). Myślałem coś żeby w swego rodzaju zrobić że jeśli item ma dany actionid to gracz nie może nim ruszać ale nie znalazłem do tego odpowiednich funkcji i może wy macie jakieś pomysły co do tego?
 
No tak ale to są takie te gwiazdki co się świecą a ja chce np: żeby z ściany nie mogli ściągnąć danego itemu i żeby wyglądał tak jak zawsze :)
 
A w items.xml nie ma czegoś takiego jak pushable? Bo gdzieś widziałem to.
 
Żeś dojebał... Chodzi o to że jeśli postawie item w map edytorze to wtedy nim nie można ruszać a tak to to mogą bo przecież do czegoś by były potrzebne demon trophy ect...
 
A nadałeś uid? Bo nie potwierdziłeś. Ew. można spórobować stworzyć domek, który jest jakby miasta. Wtedy zrobić tak, żeby te trofea znajdowały się w domku i nie powinno się dać ich zabrać.
Lub poszukać przedmiotu 'nothing special' i spróbować go nałożyć na trofea, był przeźroczysty i nie dało się go ruszyć.
 
przedmioty aid są możliwe do przesuwania przez gm'ów, testuj jako zwykły player + lepie chyba UID
RRrr znaczy jak nadam na aid to nie można poruszać zwykłymi itemami z gleby ale te które wiszą na ścianach są możliwe do przesuwania.
 
RRrr znaczy jak nadam na aid to nie można poruszać zwykłymi itemami z gleby ale te które wiszą na ścianach są możliwe do przesuwania.

Wciąż nie powiedziałeś co z uid.. zdejmij te okulary z avka i przeczytaj pare postów.
 
a ja Ci powiem tak :) możesz zrobić to po mojemy ;D szukasz tego itemka w np NoxItems czy tam czego używasz do edycji Tibia.dat i tam znajdujesz ten item:) dajesz edit i zaznaczasz "not moveable" :) później do items.otb dodajesz to tak samo jak inny item, np nowy ;d w items.xml dodajesz mu taka sama linijke jaka ma ten item ale tylko o nowym Id! :)
 
a ja Ci powiem tak :) możesz zrobić to po mojemy ;D szukasz tego itemka w np NoxItems czy tam czego używasz do edycji Tibia.dat i tam znajdujesz ten item:) dajesz edit i zaznaczasz "not moveable" :) później do items.otb dodajesz to tak samo jak inny item, np nowy ;d w items.xml dodajesz mu taka sama linijke jaka ma ten item ale tylko o nowym Id! :)

Raz Dwa Trzy na tnta wracasz ty!

#temat

spróbuj na UID
 
Napisałem pierwszy wypowiedź zawierającą informację, następnie ktoś po mnie napisał AID i sprawdził OD RAZU! a mój post co? Na darmo pisałem?
 
Napisałem pierwszy wypowiedź zawierającą informację, następnie ktoś po mnie napisał AID i sprawdził OD RAZU! a mój post co? Na darmo pisałem?

Zalajkował posta z uid, a nawet nie dał znać czy mu to działa xd.
 
Napisałem pierwszy wypowiedź zawierającą informację, następnie ktoś po mnie napisał AID i sprawdził OD RAZU! a mój post co? Na darmo pisałem?

ja napisałem o AID, a sprawdził to jako pierwsze bo mam rangę Lua Zawodowc'a, teraz napisałem z UID to pewnie niedługo to sprawdzi :I
 
Back
Top