• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Przekierowania stronki

dragon1155

Member
Joined
Mar 5, 2010
Messages
123
Reaction score
5
Witam, od razu powiem ze nie miałem nigdy problemu tego typu dlatego zupełnie nie wiem co zrobić. Otóż ktoś zrobił u mnie tak, że kiedy wejdziesz na stronke mojego ots przekierowuje na strone innego ots. Czyli w skrócie ktoś zrobił tak, że kiedy ktoś wchodzi na strone mojego ots przekierowuje go na inną. Z góry dzięki
 
Używasz gęsiora i masz new ticket nie zabezpieczone ... usuń w bazie danych ostatni temat z new ticket
 
jest, dzięki ;p masz reputa

@edit: dobra, ale jak zabezpieczyć new ticket ?

Najłatwiej Ci będzie usunąc z bazy tak jak on mówi, skrypt narazie usunąć i ściągnąć sobie wersje google gesiora, w której jest już ten fix.

Albo szukać samego fixa, było dużo tematów o tym.
 
Chodzi o to, ze on jest ustawiony, starczy tylko ustawic odpowiedni acces do niego w configu...
Znajdz, gdzies w necie jest.
 
Najlepiej to po prostu sciagnac moderna a nie uzywac tej zasyfionej tysiacem glupich dodatkow, ktore sa czy ich chcesz czy nie chcesz, kobyly, ktora byla fajna, ale 2 lata temu
 
Najłatwiej Ci będzie usunąc z bazy tak jak on mówi, skrypt narazie usunąć i ściągnąć sobie wersje google gesiora, w której jest już ten fix.
Jeśli usunie to nie będzie działać :p

Najlepiej to po prostu sciagnac moderna a nie uzywac tej zasyfionej tysiacem glupich dodatkow, ktore sa czy ich chcesz czy nie chcesz, kobyly, ktora byla fajna, ale 2 lata temu
Moderna ?! To gówno jest zasyfione tysiącem głupich funkcji, których nie widać a syfią. Przerost formy nad treścią - KOBYŁA.

Gesior ROX ! Legenda głosi, że i na PHP3 zadziała !

Dodaj w config/config.php linię:
PHP:
$config['site']['access_tickers'] = 2;
 
Back
Top