• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Przekupiony Xinn?

Status
Not open for further replies.
Otóż Xinnie, mylisz się, Cybera nie jest moim serwerem, ani nie mam z nią nic wspólnego :)

A miałeś kiedykolwiek coś wspólnego ze swoimi serwerami? Przecież i tak odpalasz je dla kasy i porzucasz - oznacza to tym samym że nie masz z nimi nic wspólnego.
Popraw mnie, jeśli się mylę, Texonie.
 
To już samme nie mówie kto stawiał kilka otsów na spoofie.
Może i tak bylo, teraz już tak nie jest. Bo nie prowadzę otsa :)
 
Zrób sobie skrypt globalevents/cron, który wszystkim zalogowanym postaciom będzie dawał last login dnia dzisiejszego + - kilka minut/godzin wcześniej (losowo) i już masz załatwioną sprawę ze spoofem ze strony otservlist, ponieważ xinn nie loguje się na poszczególne serwery...
Pozdrawiam.

akurat Xinn loguje sie na serwy i wrzuca chary po czym wylacza tibie xlogiem, jesli nie ma afk systemu i gracza zlicza do online i nie wywali go z gry po 15min to leci ban

a premiera dziwnym trafem zniknęła mi z otservlist.org przed startem i jakas niedobra osoba z huntwars.eu ja dodawala... texon?
i są sposoby żeby nie dostać bana na starcie ale trzeba wcześniej pomyśleć, zabezpieczyć się... i nie jest to przekupstwo xD

ps tak kurwa smiejcie sie z wyzywienia rodziny leje na to
 
Last edited:
akurat Xinn loguje sie na serwy i wrzuca chary po czym wylacza tibie xlogiem, jesli nie ma afk systemu i gracza zlicza do online i nie wywali go z gry po 15min to leci ban

a premiera dziwnym trafem zniknęła mi z otservlist.org przed startem i jakas niedobra osoba z huntwars.eu ja dodawala... texon?
i są sposoby żeby nie dostać bana na starcie ale trzeba wcześniej pomyśleć, zabezpieczyć się...

ps tak kurwa smiejcie sie z wyzywienia rodziny leje na to

Odrazu wszystko Texon, nie texon!
 
ps 2
nie jest potrzebny spoof zeby sie wybic z grą. wystarczy fwb i ze 2 dodatkowe itemki na teamsy i ma sie 400os z tendencja malejaca przez 7 dni a potem tak z 80 bo wystartowal inny ots
spadam bye
 
Otóż Xinnie, mylisz się, Cybera nie jest moim serwerem, ani nie mam z nią nic wspólnego :)

Tak texonie myle sie, to napewno nie jest Twoj serwer. Ktos jest jednak na tyle mily ze wszelkie paypalowe dotacje przekazuje na Twoje konto:

http://cybera.pl/?subtopic=paypal

xby0c3.jpg
 
ta, to jego otsy, on tylko na wszystkich tabelkach ma bordery = 1 ;)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top