• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Przerabianie TFS na Dragonball

naoymi11

New Member
Joined
Dec 16, 2013
Messages
2
Reaction score
0
Witam,
od dawna marzy mi sie wlasny serwer Dragonball. Ostatnio jak bawilem sie z otsami, to poczatki tibii 8.22. Wiem, ze w sieci jest pelno silników DB(tu wstaw losowa literę alfabetu), ale są pobugowane i ludzie je hackuja jakimis domowymi sposobami. Przejdźmy do rzeczy, chcialbym sie dowiedzieć, czy zwykly szarak jest wstanie podolac temu zadaniu? Doświadczenie w c++ mam mierne, znikome, ale za to zapal większy od umiejętności.
PS
Jaka wersje TFS polecacie do takich przeróbek? Wiekszosc tych serwerow stoi chyba na 8.54
 
bo masz wiecej opcji niz w 8.1 i jesli chodzi o clienta to sie fajnie łatwo go przerabia ;p
 
Przeważnie jeżeli chodzi o dragon ball to będzie własny client, a na 8.6 jest dość dużo możliwości i najlepiej się go przerabia.
 
a nie lepiej zrobić coś nowszego ? np. jakiś tfs pod 10x tibie. Bo ciągle te same klienty wałkujecie, i jest 50 gównianych otsów naruto/db/pokemon i na każdym po 5-30 osób online i wszystkie prawie takie same.
 
Back
Top