• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Ps3

legolas23

New Member
Joined
Jan 8, 2009
Messages
537
Reaction score
3
Ma ktoś z was PS3 i jest zarejestrowany na PSNetwork?

Szukam osób do gry multi w:

-Call of Duty Modern Warfare 2
-Guitar hero 5
-Nfs shift
oraz
-Battlefielda 1947(czy jakos tak)

Mam nadzieje ,że znajdą się jacyś zapaleni gracze zeby sobie ze mna pograć. ;)
 
Też mam iksa i iks>plej :p
Tylko banished na live ale się zastanawiam nad unbanem :- ]
 
Dobra o gustach i guscikach nie bedziemy rozmawiac ;d ale scena xboxa > scena pleja [; na x360 juz linuxa laduja
 
Na playa też, z tym że jak by ktoś zaczął na serio bawić się linuxem w playu moze i by cos wyszło. Tak jest linux w którym ledwo co saper działa.
 
Linux na PS3 juz jest, mozna bez problemowo zainstalowac.

Bardziej mnie martwi w co bedziecie grali na Xbox za pol roku lub rok jak wy tam Blu Ray nie macie :)
 
Ten problem to już jest przeszłość od 2 lat ;d a to że sie sypią teraz te pierwsze rewizje konsol to pech ;]
 
Też mam iksa i iks>plej :p
Tylko banished na live ale się zastanawiam nad unbanem :- ]

Słucham?
Masz Xenona? Tylko na nim Infectus + Timming Attack :D
No i inna konsolke musisz mieć, żeby podmienić key'e.

Wiec bardziej sie oplaca Arcade za 600zl kupic xD

Btw. kiedy nowe iXtreme?! 1.61 banują jak leci...
 
W sumie to niewiem kiedy nowy iXtreme, wiem ze robia co co bedzie kompatybilne ze wszystkimi wejwami. Xbox scena nie daje za wygraną m$ i ciezko chlopaki pracuja :d
 
A ostatnio gadałem z ziomkami na IRC'u i podpięli 3 konsole jako test. Jedną z piratem, jedna z oryginalem, jedna bez gry < all przerobione

I wszystkie poszly na raz...
 
A ostatnio gadałem z ziomkami na IRC'u i podpięli 3 konsole jako test. Jedną z piratem, jedna z oryginalem, jedna bez gry < all przerobione

I wszystkie poszly na raz...

Team Jungle (TeamJungle) on Twitter
Póki co iXtreme Lite posiadają jedynie beta testerzy w tym jest jeden Polak, który dostał już na tym fw bana dlatego c4eva przedłużył datę premiery.
 
Back
Top