• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Pushejro On Shadowcores

kurwa jakis ryzowy sie poczuwa a gostek jedyne co potrafi to zajebac dosiad na starego kolbe
 
już Ci to mówiłem przyjebie, jakaś bańka pierdolona z brochowa co go cygany cisną w dupsko wjeżdża tu ze swoimi marnymi tekscikami o jebaniu w dupe. To chyba jakiś twój uraz z dzieciństwa pecie prawda? ;]
 
juz ci mowilem to ze smyczke ci popuscilem nie daje ci prawa glosu jebany trejdzie z lapanki na thais na vencie slowa sie nie odezwales pierdolony sir dzieciunie z lokami
 
hahahahaha to właśnie ty kurwo jebana się nie odzywałeś jak wbiłeś na kanał to uwalony na piździe siedziałeś.
Kurwa reinsa z szyjki ci poluzowałem i już zaczynasz śmietniku szczekać
 
hahahahaha to właśnie ty kurwo jebana się nie odzywałeś jak wbiłeś na kanał to uwalony na piździe siedziałeś.
Kurwa reinsa z szyjki ci poluzowałem i już zaczynasz śmietniku szczekać

A dziwisz się, jakby wzieli kogos z nas jako cwela od donoszenia potow to tez bysmy sie nie odzywali :D
 
ahahahahahaha no trzymaj mnie jakis skuned pierdolony nieudacznik zyciowy co ze stara po torach wegiel zbiera
 
Najgorsze co jest w tych śmietnikach to bezczelność, pisał taki do Ciebie po 30 razy zebyś mu zrobił konto na vt, błagał Cię na privie przez całe noce, a teraz wejdzie na forum i Cię zacznie ciupać XDDDDDD
 
najgorsze to jest to, ze taki lokus cos pisze a po bucie w te czarne jedynki by na psach sie rozjebal
 
chuj ze wszyscy wiedza ze jestes konfidentem i kazdy chuja w ciebie wbija wiec sklej cipe
 
nie uzywaj takich gangsterskich powiedzonek, bo jak cie ochroniarz w biedrze powinął to musiałeś po matke dzwonic zeby klękneła
 
dobra bombel frajer co zawsze o acc pisal i siohaj co go na hffach poi znalazlem frajera i dzieki mnie wyszedl na ludzi stulcie pizde nol handy zajebane bo by was nawet fenyx porobil co jedynie behe questa umie wyczyscic 400 ekiem
 
Back
Top