• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

PVP przechodzenie przez graczy

KuczyProceder

House Music 4eVeR
Joined
Feb 1, 2011
Messages
68
Reaction score
1
Location
Stalowa Wola
Witam!

Co trzeba zmienić w źródłach żeby gracze mogli przechodzić przez siebie gdy jest włączony tryb pvp, bo jak jest non-pvp to można swobodnie przechodzić.
 
zapomnij, musiał byś mieć donatora by dostać takie informacje.

nie które żeczy dostaniesz za darmo, a drugie za pieniądze, nie zależnie czy jesteś donatorem czy nie, bo nikt z nas nie dostaje pieniędzy z twojego donatora, a każdy ich chce.

chodziło mi only protection zones, w każdym bądź razie życzę miłych trapów na warach ;]
 
Last edited:
tip: tfs 0.4 -> player.cpp -> ctrl + f -> "walk" -> F3 x3 albo x4 -> profit?
 
znajdź:
PHP:
	if((((g_game.getWorldType() == WORLDTYPE_OPTIONAL &&
#ifdef __WAR_SYSTEM__
		!player->isEnemy(this, true) &&
#endif
zmień na :
PHP:
	if((((
#ifdef __WAR_SYSTEM__
		!player->isEnemy(this, true) &&
#endif
i będzie śmigac. jednym słowem - wyjebiesz wzmiankę o tym, czy to jest Optional PVP i będzie działało na każdym typie. : )



zapomnij, musiał byś mieć donatora by dostać takie informacje.
nie które żeczy dostaniesz za darmo, a drugie za pieniądze, nie zależnie czy jesteś donatorem czy nie, bo nikt z nas nie dostaje pieniędzy z twojego donatora, a każdy ich chce.
 
Last edited:
ok dzięki Azi, zapomniałem napisać że chodziło mi o tfs 0.3.6, ale już znalazłem rozwiązanie :)

player.cpp
od linijki 860
trzeba zamienić:
if(g_game.getWorldType() == WORLD_TYPE_NO_PVP && player->getTile()->ground
&& player->getTile()->ground->getID() != ITEM_GLOWING_SWITCH)
return true;
na:
if (player->getTile()->ground
&& player->getTile()->ground->getID() != ITEM_GLOWING_SWITCH)
return true;
czyli jednymi słowy trzeba wywalić:
g_game.getWorldType() == WORLD_TYPE_NO_PVP &&

czyli teoretycznie to samo co azi napisał tyle że do tfs 0.3.6
 
Last edited:
Back
Top