• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Pytanie do bardziej ogarniętych Adminów OTS

Averatec nie miałeś takiego serwer z real map to nic nie mów. Jak już mówiłem lagi są przy save'ach gdy to wszystkie postacie są zapisywane. Ew. jest to możliwe przy masowym wylogowaniu się graczy. I jakby były tak ogromne te lagi to na verbanii nie grałoby po 200-250 osób.

Verbania to miejscowość i gmina we Włoszech, w regionie Piemont, w prowincji Cusio Ossola.

Wg danych na rok 2004 gminę zamieszkuje 30 079 osób

Tutaj podaja znacznie wiecej, zdecyduj sie.
 
Podsumowując...
Jakiego dedyka mi radzicie wziąć? Jedni mówią, że ten słaby wystarczy, a drudzy że musi być lepszy i się już poprostu pogubiłem o_O
 
Ten natajańszy z kimsufi do 200-250 graczy pociagnie spokojnie. Jest jedno ale, serwer kosztuje 120 zł , lecz instalacja jest bezpłatna tylko podczas opłacenia na 12 miesięcy, więc pierwszy miesiąc będzie Cię kosztował ok. 370 zł. Jakbyś znalazł porządnego VPS'a z dobrej firmy to pewnie byłoby lepszym rozwiązaniem, lecz nie wiem jak teraz VPS'y się sprawują.
 
Moją sugestią jest albo:
wzięcie servera VPS z linuxpl (serveradmin) lub z hekko.pl na spróbowanie na 3 dni potestować tylko 3.66zł przelewem
jeśli się sprawuje dobrze i gwarantuje to co chcesz to bierzesz na stałe ja wziąłem TurboVPS z 2 GB RAMU, rdzeni: 4, liczba IP:4

Myślę że pomogłem ^_^
 
@boniek02

Miałem przez jakieś 3 miesiące dedyka w datahouse.pl (etop). RAM 2GB, Procek 4x2ghz (~). Graczy 210, serwer crash'uje się przy 220+ graczach, mapka 83MB (bo lepszej nie szło odpalić serwer łapał zwieche 10 minut, po czym crash).

Kolorowo to nie wyglądało (CentOS 5, bez acm-www - wiec apache [itp.] nie lagował)
 
Lepiej nie kupować nic, niż taki serwer. Zgromadz jescze troche grosza i kup, co Ci doradził dawiisss
 
Okej, dziękuje za tak liczne odpowiedzi.
Mam tylko pytanie, co to jest ten serwer VPS i czym on się różni od Serwera dedykowanego? A może to jest to samo? :p
 
pionowo najlepiej albo tak zeby sinus kąta nachylenia był równy 2
 
Back
Top