• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Pytanie hosting minecraft

5-10 mb skacze. Czyli ogólnie rzecz biorąc chujnia i nigdy więcej tutaj nic nie wezmę. Polecacie jakąś firmę VPS oprócz linuxpl? Nie potrzebny mi serwer dedykowany.

5-10 MB czy Mb ? ;)
Bo to różnica.

Jak 5-10 MB/s to masz łącze * 8 czyli od 40 Mb/s do 80 Mb/s czyli nie taka "chujnia".
 
Tak, kup pakiet Power dokup do tego 8 GB ramu i będzie dobrze, albo najlepiej 30 GB żebyś miał 32 żeby cie nie zdosowali.
 
No to dokup 6 GB żebyś miał 8 GB i będzie dobry vps. 8 GB już cie nie zdosujo.
 
no to nie mogles znalesc innego speca od vps na tym forum :d
vihost.pl (tanio ale trochę tną łącze) linuxpl.com (zajebista firma nie tną łącza trochę droższa niż vihost ale bierz linuxpl jezeli masz troche wiecej kasy)

@edit
bierz tego:
Serwery VPS
+ napisz do supportu o dodatkowy 1gb ramu za 25 zł
Pociągnie 45-55 bez lagów.

w vihost nie tną żadnego łącza, polecam miałem tam serwer VPS 4 z 6GB RAM,
po drugie to czy cię ddosną zależy od tego czy masz firewalla
 
Oj dominik nie oszukuj, miałeś rl mapke na tym swoim vihoscie i przy 20 osobach online juz zaczynaly sie lagi ...
 
jaki mozg stawia rl mapke na vpsie? Coz to sie wyrabia. Zawsze wydawalo mi sie ze do rl mapek sa dedyki a vpsy to do evo jakichs ewentualnie. A tak przy okazji mam vps w logout.pl i nie narzekam
 
@fracek91:
A więc tak żeby postawić rl map na vpsie, trzeba się min znać na konfiguracji mysql, bo inaczej twój serwer będzie padać przy uptime 24h+, a do tych celów służy mysqltuner, tak więc na moim serwerze nie było lagów bo umiałem sobie z tym poradzić.

Zależy też czy serwer dedykowany w takiej firmie, nie jest przeciążony, to też trzeba uwzględnić to tyle w tym temacie
jeśli ktoś nie zna się na tym, to najlepiej żeby wogóle w tym temacie nie pisał doświadczenie też ma to do siebie ;)
 
@fracek91:
A więc tak żeby postawić rl map na vpsie, trzeba się min znać na konfiguracji mysql, bo inaczej twój serwer będzie padać przy uptime 24h+, a do tych celów służy mysqltuner, tak więc na moim serwerze nie było lagów bo umiałem sobie z tym poradzić.

Zależy też czy serwer dedykowany w takiej firmie, nie jest przeciążony, to też trzeba uwzględnić to tyle w tym temacie
jeśli ktoś nie zna się na tym, to najlepiej żeby wogóle w tym temacie nie pisał doświadczenie też ma to do siebie ;)


Noo, zajebiście skonfigurowałeś skoro real mapa Ci łykała 4-5gb ramu, chwaliłeś mi się na gg.
 
Back
Top