• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

[PYTANIE]Informacja o update clienta przy łączeniu sie z serwerem.

Status
Not open for further replies.

kamioool

Member
Joined
Oct 27, 2008
Messages
86
Reaction score
11
Location
Pole
Witam.

Męczę się od kilku dni szukając sposobu. I w sumie to niczego nie doszłem Prawdopodobnie widział to na Brazylijskich pokemonach. Po aktualizacji ich klienta w na starym cliencie nie dało zalogować się na serwer i wyświetlało informacje żeby odwiedzić forum w celu ściągnięcia nowej wersji clienta.

Mam serwer (TFS 0.3.5) z własnym clientem(8.5) i chiał bym zrobić coś na podobnej zasadzie.

Dlatego też mam pytanie. Może ktoś wie jak? ... Wskazówka gdzie też mnie zadowoli. Pozdrawiam.
 
masz zdefiniowane w zrodle dozwolone wersje klienta i komunikat wyswietlany jesli laczacy sie klient ma inna wersje, wyciagnij wnioski
 
Dobrze, rozumiem że nie obejdzie się bez kompilacji softu. Ale jeśli możesz mnie nakierować w jaki sposób zmienić wersje w Tibi, za pewne hex'y - gdzie? Szukałem tego i nie mogłem znaleźć.
 
Jakie hexy? Za to odpowiada silnik! ;) Jak już zakius napisał: Zaciągnij sobie source 0.3.5 i w resources.h (chyba, nie mam pewności) masz max i min wersje klienta a także wiadomość, która wyświetla jeżeli klient jest inny od zdefiniowanego ;)
 
ale zeby wewnatrz klienta zmienic wersje wysylana servowi bez zmiany exe na takie z innej wersji
 
Mam takie wrażanie że nadal mnie nie rozumiecie.

Wszystko elegancko z softem. Teraz potrzebuje zmienić wersje Tibia.exe na własną. Nie wiem z 8.5 na 0.1
 
Nie, chodzi mi o to jaka wersje klient wysyła do serwera.
 
Nie.

Chce wymusić pobranie nowej wersji klienta przez użytkowników na swoim serwerze.
 
Na Polish Boardzie nie pomagamy ze sprawami OTS. Jest to zrobione specjalnie na prowadzenie luźnych tematów ! Napisz swój problem w dziale "Support"
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top