• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Pytanie o acc makery

wojtron

da oldschool
Joined
Feb 6, 2009
Messages
36
Reaction score
0
Location
Poland
Jakie sa najpopularniejsze acc makery ktore zadzialaja na NAJNOWSZYM TFS ? Bardzo prosze o odpowiedz i jakies info gdzie mozna zdobyc/nazwe.:D
 
No ale skoro ten acc maker jest ostatnio z 6 stycznia to czy bedzie dzialal na najnowszym TFS 3.2 ?
 
tak będzie działał będziesz musiał tylko wywalic którąś linijke z config.lua
 
Wiem ktora bo juz to robilem ale CZEMU JAK TO SCIAGNE TO JEST TYLKO EDYCJA NEWSOW I LADOWANIE PROFESJI I POTWOROW (BRAK CZAROW) W ADMIN PANELU I NIE MA NIC W ADMIN PANELU DO USTAWIENIA, W PLIKU CONFIG W ACC MAKERZE SA TYLKO DWIE LINIJKI!??!
 
Last edited:
Dobra juz wsadzilem config.ini z innego choc troche to zalosne... Narazie nie widze zadnych bledow ale pominmy ten fakt, bo napewno cos sie znajdzie ale za jakis czas, ale wtedy tu napisze.
 
Ok, mam wiec pytanie jak moglbym zmienic liste miast do ktorych gracze moga sie zapisac przy tworzeniu postaci? Troche szukalem w plikach ale niczego konkretnego nie znalazlem ;]
 
No dobra, co wiec jesli ja mam na mapie miasta o id:
1 - Venore 2 - Carlin 3 - Kazoordon 4 - Thais a na serwerze chce miec
veno carlin i thais? dalem

Code:
$towns_list = array(1 => 'Venore', 2 => "Carlin", 4 => "Thais");
i nie dziala, przy tworzeniu postaci sa 3 kropki ale tam gdzie carlin i thais jest nic nie pisze?(pola wyboru w acc makerze) To samo bylo jak dalem
Code:
$towns_list = array(1 => 'Venore', 2 => "Carlin", 3 => "Thais");
A i tak jak zrobilem postac to miala koordy 0 0 0... i odrazu byl debug...
 
znajdzi takie cos i tam ustaw sobie liczby jak chcesz to sobie povierze nazwe miasta to sie powino znajdowac w conigu

PHP:
$config['site']['newchar_towns'][0] = array(1);
przykladowo trzy miasta
PHP:
$config['site']['newchar_towns'][0] = array(1,5,8);

tylko trzeba miec tyle tych miast
 
Back
Top