• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Pytanie o parametry maszyny pod ots

mastersun90127

New Member
Joined
Mar 3, 2014
Messages
2
Reaction score
0
Witam.
Myślę nad postawieniem serwera OTS, dlatego chciałbym Was prosić o radę doboru parametrów maszyny do stabilnej gry.

Dane:
Wersja gry: 7.92
Ilość miejsc: 100-150
Waga mapy [MB]: 15
System: Linux (silnik ots zrobiony pod linuxa)

Dodam, że rozmyślam nad firmami hostującymi: ovh, hosteam, minthost/biznes-host

Chcę również poznać Wasze zdanie, czy VPS będzie dobrym rozwiązaniem w tej sytuacji.
 
Kimsufi ew. Cuddihosting wezmiesz 2GB starczy Ci na lajcie. Oba hostigi posiadają filtry ddos. Miesięcznie to juz sam sprawdź ceny ew. napisz do cuddiego przez jego formularz kontaktowy na stronie.
 
Jeśli miałbym wybierać spośród Kimsufi, to które konkretnie rozwiązanie mi proponujecie? (link)
 
biznes-host jest oczywiscie lepszy niz mintshost, ale ani tu ani tu nie posiadaja ochrony przed atakami ddos, mozesz do nich pisac a oni i tak ci tego nie zabezpiecza. Korzystalem z uslug ovh, tam niestety ping jest wyzszy z uwagi na odleglosc, lecz tam nie musisz sie martwic ze ktos zacznie atakowac twoj serwer.

Jeżeli wejdzie na twój serwer własnie taka liczba graczy 100-150 to przenieś się najlepiej na serwer dedykowany w ovh (ochrona ddos), badz juz lepiej w Polsce - warszawa badz nephax-Gdańsk lecz tam chyba musisz juz sam sie zajmowac z atakami ddos.
 
Nie stawiaj na 7.92 bo w ciągu 5 h od startu już go nie będzie...
Także się przejechałem
 
Back
Top