• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Pytanie odnośnie summonów

LordXavy

New Member
Joined
Aug 4, 2008
Messages
279
Reaction score
1
Location
Poland ;)
Mam pytanie. Jak zrobić aby summon odrazu przenosił się na to piętro co właściciel, bo narazie jest tak, że idę sobie ze swoim potworkiem i jak zejde na dół to muszę odejść spory kawałek aby przeniosło go zamną, a chcę zrobić tak, żeby potwór przenosił się po piętrach odrazu ze mną. Ja schodzę - on przenosi sie odrazu za mną. Będzie rep :)
 
A jakiego kodu używasz do przenoszenia summonów?
 
I po utevo res taki potwór biegnie sobie za Tobą po schodach?
 
Sprobuj cos takiego:
Nad
Code:
if(!g_config.getBool(ConfigManager::TELEPORT_SUMMONS) && (!getMaster()->getPlayer() || !g_config.getBool(ConfigManager::TELEPORT_PLAYER_SUMMONS)))

Dodaj:
Code:
const Position& tmp1 = getPosition();
const Position& tmp2 = getMaster()->getPosition();

if (tmp1.z != tmp2.z)
	if(!doTeleportToMaster())
		teleportToMaster = true;
 
Dla przykładu. Przywołuje Monka komendą utevo res "monk. Monk chodzi za mną, ale jak schodzę na powiedzmy -1 to nie przenosi się za mną tylko muszę odejść na tym piętrze -1 kawał w bok aż się do mnie przeniesie, a chciałbym, żeby zmieniał piętro odrazu w raz z playerem. Powiedzmy player schodzi na -1 to pokemon wraz z nim przenosi się na -1.

EDIT
Nie zauważyłem posta up. Gdzie to dodać?
 
EDIT
Nie zauważyłem posta up. Gdzie to dodać?

Chyba już ci nikt nie odpowie na to pytanie, jest zbyt nupskie jak na to forum. Wiem to po paru miesiącach bycia tu :peace:.

@Down
Ciesze się, fajny jesteś [...]

@Down2
Czy ja napisałem że nie jestem noobem?! Więc po chuj się plujesz? Żal mi takich buraków jak ty...
 
Last edited:
Chyba już ci nikt nie odpowie na to pytanie, jest zbyt nupskie jak na to forum. Wiem to po paru miesiącach bycia tu :peace:.

@Down
Ciesze się, fajny jesteś [...]

Nupskie? Skoro kurwa nie umiesz nic sam zrobić, tylko napierdalasz tematy to mi nie działa a tu mam błąd to się nie dziw...
 
Back
Top Bottom