• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Pytanko odnośnie limitu internetu

Keram

Member
Joined
Jan 8, 2012
Messages
491
Reaction score
12
Location
DUBLIN
Hejo,

witam...

Otóż mam pytanie bardzo mnie dręczące...

Mam internet z limitem do 2GB na tydzień...

Jak długo mogę na tych 2 GB na OTSie pograć? Non stop, ile godzin.. xd

Odpowiedź jest dla mnie dosyć ważna. Będę wdzięczny jeżeli ujrzę ją szybko :p

Z góry wielkie dzięki! :*
 
to zależy na ilu mc, czy przy tym oglądasz filmy na yt, itp. itd.

ale powiem ci, że 2gb/ tydzień na 100% wystarczy na boting ponad 15h dziennie, zapewne nawet na 24/7 na botowanie
 
żadnych mc, tylko jedno konto

bez żadnych filmów, najwyżej kilka stron np. typu otland i facebook... tego typu strony.... też nie odświeżane wszystkie na raz tylko no, z fejsbuka to raz na 10 minut odświeżę, otlanda raz na godzinę... inne forum raz na 5 min...

zwyczajne przeglądanie stron + ots non stop
 
żadnych mc, tylko jedno konto

bez żadnych filmów, najwyżej kilka stron np. typu otland i facebook... tego typu strony.... też nie odświeżane wszystkie na raz tylko no, z fejsbuka to raz na 10 minut odświeżę, otlanda raz na godzinę... inne forum raz na 5 min...

zwyczajne przeglądanie stron + ots non stop
Na cały czas Ci starczy.

Tylko z fb uważaj bo shitloadowe ilości obrazków potrafi ładować, nie raz mi mobilny internet zmasakrował na wyjazdach.
 
True, a fb się sam odswieza więc podczas gry go wylacz, mi tibia zjadala jakieś 150mb na 10h mogę się nieco mylić.
 
Pobierz sobie program NetWorx pomoże ci on kontrolować limity
 
Back
Top