• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

quest w podlodze

z tego co zrozumiałem jeśli jest tylko ground przed tą zmianą to nie wykrywa przedmiotu który masz użyć ale pewien nie jestem
 
PHP:
373 	  	                                         if(thing == NULL){
374 	  	                                                 thing = tile->ground;
375 	  	                                         }

Jak nic nie ma to sprawdza thing zmienia na podłogę więc dokompiluj sobie w silniku.
 
oj nie bardzo to kompilowanie mi nigdy nie wychodzilo zawsze bledy mialem mam :/ z tymi devami itp
jakby kos byl taki dobry i mi exe pod 8.41-42 kompilnal :p
 
Linijki z actions.xml podać nie chciałeś, bo to nie była poważna sprawa, teraz gdy przechodzimy w trochę trudniejszy temat, prosisz o gotowca ;o
 
ej no bez kitu nie moge kompilowac zawsze jakies bledy albo jak mi sie skompiluje to jakies nie pelne exe :p
 
To zmień rozszerzenie na tekstowe i dopisz kilka linijek by zajmowało tyle ile trzeba!
 
[video=youtube;n_MtlQ1ZfJY]http://www.youtube.com/watch?v=n_MtlQ1ZfJY&feature=player_embedded[/video]

^^
Pietia dał Ci praktycznie gotowca... Albo zacznij się uczyć albo nie zarabiaj na otsach ;(
 
Back
Top