• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Quest.xml

druidbacu

New Member
Joined
Sep 15, 2011
Messages
60
Solutions
1
Reaction score
1
Witam potrzebuje pomocy odnosnie quest loga
XML:
	<quest name="Citizen Addon" startstorageid="22001" or startstorageid="22002" startstoragevalue="1">
		<mission name="Backpack Addon" storageid="22001" startvalue="0" endvalue="1">
            <missionstate id="1" description="You have Citizen Backpack Addon."/>
        </mission>
		<mission name="Feather Hat Addon" storageid="22002" startvalue="0" endvalue="1">
            <missionstate id="1" description="You have Citizen Feather Hat Addon."/>
        </mission>
    </quest>

Jak to ma wygladac zeby dzialalo? kakretnie chodzi mi o startstorageid="22001" or startstorageid="22002"

I czy jest mozliwosc aby czytalo plec?
XML:
<mission name="male Horned Helmet or female Adorned Helmet Addon" storageid="22008" startvalue="0" endvalue="1">
            <missionstate id="1" description="You have Knight male Horned Helmet or female Adorned Helmet Addon."/>
        </mission>
 
Last edited:
ale to bylo by za duzo roboty... nie da sie tak poprostu zrobic ze jest
id"12123" sex "1"
id"12123" sex "0"
 
hehehehehe można edytując source by czytało płeć ale po co lol, po za tym bezsensu robienie dla male/female na różnych storagach...
 
napisałem ci, że można to w source zmienić, załóż okulary albo coś
 
Czy jest ktos w stanie powiedziec mi jak zmienic w source aby quest log dzialal poprawnie z tym
XML:
	<quest name="Barbarian Addon" startstorageid="22015;22016" startstoragevalue="1">
		<mission name="Axe Addon" storageid="22015" startvalue="0" endvalue="1">
            <missionstate id="1" description="You have Barbarian Axe Addon."/>
        </mission>
		<mission name="Wig Addon" storageid="22016" startvalue="0" endvalue="1">
            <missionstate id="1" description="You have Barbarian Wig Addon."/>
        </mission>
    </quest>
Dokładnie chodzi o to startstorageid="22015;22016" quest log tak dziala tylko nie czyta 2 storage po ;
 
ja pierdole, a wgl po co na 2 różnych storagach masz to ? potem zmieni ktoś płeć, będzie miał outfit i nie będzie miał w quest logu, że ma done, ale ogar jesteś naprawdę -.-
 
dobra spierdalaj powiedz prosoto ze nie umisz tego zrobic w source a nie bedziesz pierdolil bez sesu jak bym chcial to sobie zrobie 1 sotrage ale chce tak i huj i pytam sie czy ktos wie jak to zrobic to przyjdzie taki pedal jak ty i zacznie sie wymądrzać ale na temat source ani slowa...
 
bardzo prosta odpowiedź, bo trzeba zrobić dodatkowy warunek + zadeklarować sprawdzanie płci itp. to jest pewnie z 10 min roboty może mniej, ale tylko snejk murzynuje w c++, a po za tym moja odpowiedź jak najbardziej pasuje gdyż za jakiś czas założysz temat "GRACZ ZMIENIŁ PŁEĆ PODCZAS WYKONYWANIA QUEST'A I TERAZ QUEST LOG I WGL WSZYSTKO SIĘ ZJEBAŁO, PLSSS HELP"

po za tym ten pedal pomógł ci więcej razy niż zaszedłeś do kibla i naucz się pisać po 'polskiemu'

wejdź sobie w quests.cpp i się pobaw, a nie ma tego wbudowanego bo to jest bezsensu.
 
Back
Top