• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Quitting..Goodbye my friends :(

Onizuka

Member
Joined
Jul 5, 2008
Messages
2,291
Reaction score
14
Thankz all!

Hotsteppers
Untouchables



And who ever else :p

I wont put names on this thread but you guys know who you are :p

I know i am just another nobody that none knows about but still :]

Today iv'e made my mind that i will delete my character ( if its possbile ofc )

Mainly this is out of hand how some faggot none knows about gets lvl 700 in 1 day..

Thanks all again.


!!! Thank you all for a great time on Iechaw :]





:p ^^ Take care all..

Over and out
//Varneo
 
Last edited:
...who are you?

Wiesz co ci powiem? Mam dość tego twojego pierdolenia na tym forum...
Chuja grasz a kurwa zgrywasz kozaka na forum pierdolony noobie..
Idź rookuj dalej se chary bo tylko to potrafisz.

Mhm.. not worth to translate it..

It was to just to him.
 
Wiesz co ci powiem? Mam dość tego twojego pierdolenia na tym forum...
Chuja grasz a kurwa zgrywasz kozaka na forum pierdolony noobie..
Idź rookuj dalej se chary bo tylko to potrafisz.

Mhm.. not worth to translate it..

It was to just to him.

You have a sexy sexy language!
 
Wiesz co ci powiem? Mam dość tego twojego pierdolenia na tym forum...
Chuja grasz a kurwa zgrywasz kozaka na forum pierdolony noobie..
Idź rookuj dalej se chary bo tylko to potrafisz.

Mhm.. not worth to translate it..

It was to just to him.

Nie mam pojecia co Cie boli, to ze nie gram zbyt czesto - proste, koniec semestru - trzeba sie pilnowac, nie zawalic zadnej oceny zamiast siedziec godzinami przed PCtem - co trzeba robic, zeby trafic na jakakolwiek akcje.

Co wiecej - przypomnę Ci. To Ty, za swoich czasow biegales swoim 300 levelem i robiles za nooba, wypychajac i blokujac wroga (wtedy to byla bodajze Russian Maffia) a ja gralem godzinami i nabijalem fragi, wiec... skonczmy ta dyskusje ktora nie ma nic na celu.
 
Last edited:
Nie mam pojecia co Cie boli, to ze nie gram zbyt czesto - proste, koniec semestru - trzeba sie pilnowac, nie zawalic zadnej oceny zamiast siedziec godzinami przed PCtem - co trzeba robic, zeby trafic na jakakolwiek akcje.

Co wiecej - przypomnę Ci. To Ty, za swoich czasow biegales swoim 300 levelem i robiles za nooba, wypychajac i blokujac wroga (wtedy to byla bodajze Russian Maffia) a ja gralem godzinami i nabijalem fragi, wiec... skonczmy ta dyskusje ktora nie ma nic na celu.

Nikt cie nie zmusza zebyś siedział godzinami przy PC.. i mi nie pierdol że koniec semestru.. bo ty nie grasz juz od bodajże 2 miechów... Logniesz się na 5 min a potem kozaka na forum zgrywasz..
Nawet Abera nie mogłeś sam zabić... tylko na gc Hotsów prosiłeś żebyśmy go zabili dla ciebie... Chociaż byłeś online z 15 min.
A skoro nie masz czasu na grę to po jaką cholerę siedzisz na forum i spamujesz bezsensu? Idź się lepiej uczyć.. bo jak na razie to prawie o każdej porze nabijasz se posty.

Co do czasów gdy miałem 300 lvl.. widzisz.. ja wole expić normalnie niż botować chary jak ty a potem se je rookować. I więcej zrobiłem tym lvl wtedy niż Ty tym swoim 600+ msem przeciwko Westbay.

Więc jak nie znasz sytuacji na servie bo skąd masz wiedzieć.. przecież Ty się uczysz... to się nie wypowiadaj na różne tematy o których nie masz bladego pojęcia..

Nie dość, że napinasz się na Westbay to przypierdalasz się do ludzi od nas.
 
Try buying blessings next time D:

say that to your members
lord voldemort
May 24 2009, 18:44:23 Killed at Level 561 by Sinux Morales
May 24 2009, 13:19:20 Killed at Level 574 by Jevon ;o he didnt have bless ;/
 
say that to your members
lord voldemort
May 24 2009, 18:44:23 Killed at Level 561 by Sinux Morales
May 24 2009, 13:19:20 Killed at Level 574 by Jevon ;o he didnt have bless ;/

true true but i won't quit for that ;)
 
say that to your members
lord voldemort
May 24 2009, 18:44:23 Killed at Level 561 by Sinux Morales
May 24 2009, 13:19:20 Killed at Level 574 by Jevon ;o he didnt have bless ;/

Sigh, I take out my sig for a while and people forget who I am, now for the last time, I am not one of Westbay.
 
Nie dość, że napinasz się na Westbay to przypierdalasz się do ludzi od nas.

Chyba pomyliłeś osoby - jestem jednym z nielicznych, który sporadycznie udziela się w tematach dotyczących wojny w porównaniu do reszty, która tylko wyzywa i tym podobne - staram się nie zniżać do poziomu niektórych.
 
Anco... I just found my lost CARECUP [_]b. it's been gone for a while, but somehow I found it when I opened this thread :O.. strange.
 
Back
Top