• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

r4589 - Duplikacja broni, kiedy chce założyć dwuręczną broń.

tamburyniarz

New Member
Joined
Apr 29, 2011
Messages
14
Reaction score
0
Witam,
Od razu przejdę do rzeczy. Błąd jest dość poważny, otóż gdy mam ubrany np. jednoręczny miecz i jakąś tarczę i próbuję założyć miecz dwuręczny to item który trzymałem w ręce mi się kopiuję, wpada taki do plecaka. Np, jeśli mam w prawej ręce 'magic sword', w lewej 'demon shield' oraz w plecaku 'magic long sword' to kiedy przeciągam 'magic long sword' na 'magic sword', to wywala standardowy komunikat "Both hands need be free" i dodaje mi do plecaka 'magic sword' - mam wtedy już dwa, jeśli przeciągnę na tarczę, to dodaję mi tarczę i tak za każdym razem kiedy próbuję ubrać. Korzystam z rev4589 (9.10).

Pomocy, nie wiem nawet gdzie szukać tego błędu, w konsoli nic się nie pojawia. Pewnie będzie gdzieś w źródłach, nie? :)
Pozdrawiam.
 
Przeczytaj changelog z 4586. Elf zrobil buga, cofnij sie przed 4586.
 
Oczywiście kompilacja wcześniejszego rev pomogła, wpadłem na to zanim mi odpowiedziałeś, ale byłem ciekaw gdzie leży błąd i jak go naprawić. :) Mimo wszystko repucik leci, nie pomogłeś mi, ale może komuś innemu się przyda, bo odpowiedź jest dobra. Dzięki i pozdrawiam raz jeszcze.
 
Back
Top