• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Raidy

raq

Member
Joined
Sep 29, 2011
Messages
39
Reaction score
8
Code:
<raid name="Ghazbaran" file="ghaz.xml" interval2="10" margin="100" enabled="yes"/> 
<raid name="Demon" file="demon.xml" interval2="10" margin="100" enabled="yes"/> 
<raid name="poi" file="poi.xml" interval2="10" margin="100" enabled="yes"/>

Orientuje się może ktoś jak są ustawione teraz najazdy?
tzn. Co ile losuje i jaka jest szansa na najazd?
Nie mam bladego pojęcia.
:(
 
jebać tnet

ogarnij sobie sam skrypt w globalevent jak chcesz to skonfigurować na 100% po swojemu
 
Nie mam moda na t.necie i nigdy nie spędziłem na tamtym forum więcej niż minuty w celu ściągnięcia czegoś, więc o co Ci chodzi gameover997?
 
wypierdalaj na tneta , ok?
Tam masz moda i nie uzyskasz pomocy? zapomniałem .

Jak nie masz nic konkretnego do powiedzenia to najlepiej się w ogóle nie odzywaj. Jestem pewien że sporo osób z tamtego forum, ma większą wiedzę od Ciebie.

btw. wyśmiewasz tnet, to po cholerę trzymasz ich logo na głównej swojego serwera z podpisu?
 
W miarę trzymajcie się tematu..

@topic
Hmm chyba tak:
Code:
<raid name="WolfsAb'dendriel" file="Ab'dendriel/WolfsAb'dendriel.xml" interval2="120" chance="5" margin="240" enabled="yes"/>
chance - szansa wyrazana w procentach, margin to czas do mozliwosci powtorzenia chyba, a interval2 to czas losowania, najlepiej chyba ustawić wszystkim taki sam interval2 i margin lecz inne chance, to wtedy uzyska się najlepsze wyniki, bo będzie losowało co stały okres czasu, no chyba, że chcesz, żeby np. ghazbaran mógł się powtórzyć po np. 5h to zmieniasz margin

(chyba) niewiem, ja już tego nie używam odkąd napisałem sobie raidy w globalevencie skrypt, tobie też polecam, skonfigurujesz sobie wtedy jak będzie tylko chciał :)
 
Nie mam pojęcia jakie odstępy czasowe przedstawiają te lidzby?
Czy ktoś mógłby dać mi kod żeby 4 razy na dobę było losowanie na raid, który ma 20% szans na zdarzenie się.
 
Back
Top