• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Rangi przy "look" w grze -- mozliwe?

legolas23

New Member
Joined
Jan 8, 2009
Messages
537
Reaction score
3
Cześć
Przed chwilka przeglądałem sobie forum i w tym temacie i wpadłem na ciekawy pomysł wyświetlania rang w grze. Wiecie może czy dałoby się przerobić ten skrypt tak aby zliczał fragi zdobyte w grze i na ich podstawie nadawał range?

czekam na wasze opinie :p
 
Da się ,ale to od chuja roboty,więc nie sądzę ,że ktoś Ci będzie chciał pomóc;)
 
Oczywiście że to możliwe, i nie wymaga to nawet dużej znajomości C++.
 
0.3.4pl2 jest to możliwe?

Po drugie musiałbym również znaleźć jakiś licznik fragów postaci;p Jeżeli macie jakiś nie obraziłbym się gdyby ktoś udostępnił :p
 
Przechowuj sobie fragi w storage
w 0.3.4pl2 wyświetlanie "Frags" w grze pod nickiem możesz zrobić w C++
 
Przechowuj sobie fragi w storage
w 0.3.4pl2 wyświetlanie "Frags" w grze pod nickiem możesz zrobić w C++

Niezbyt wiem o co ci chodzi z tym storage. Ja raczej myślałem nad modyfikacja skryptu kill.lua i dodaniem nowej kolumny do bazy danych która liczy wszystkie fragi postaci(po to ,aby dało się wyświetlić top fraggers na stronie ;p). Co do opisu to chyba czeka mnie przeprowadzka na 0.3.5pl1 ;p
 
Last edited:
W game.cpp w getDescription (chyba, albo player.cpp)

dodaj
Code:
ss << "\nFrags: " << getStorage(12345);

A potem onKill niech zwieksza te storage o 1 przy zabiciu, a przy dedzie kasuje.
 
Back
Top