• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Reaktywacja Ots

maks_129

New Member
Joined
Feb 10, 2008
Messages
10
Reaction score
0
Witam chciałby się was zapytać czy warto w dzisiejszych czasach stawiać ots, kiedyś jako dzieciak zajmowałem się tym ale nie podchodziłem do tego za poważnie dzisiaj gdy jestem starszy chciałbym to reaktywować na wysokim poziomie tylko czy jest sens ? kilka lat temu otesy były bardziej popularne niż teraz, może ktoś jeszcze z starej elity pamięta mój dawny ots "x18x.pl". teraz mam kilka pytań do was :

1) jakie jest zapotrzebowanie na otsy ?
2) co ludzie najbardziej lubią ?
3) jak sie wybić z nowym ?
4) czego oczekujecie od servera ?
 
1) Zależy na jakie OTS czy Tibia czy anime. Ludzie nadal grają, myślę, że OTSy nie mają się źle, ale podobno zarobki mniejsze niż parę lat temu.
2) Teraz na topie stara Tibia, obczaj sobie serwer medivia.online, pozatym to pokemony (PxG) też maja się dobrze: www.pokexgames.com
3) coś orygialnego + high exp
4) ja preferuję OTSy custom i anime, oczekiwałbym czegoś oryginalnego, przyjemnego gameplayu (żeby nie wbijać skilli pół roku) i elementów RPG, ale wiem też, że serwery high exp mają dużo osób
 
Siema Maks, jest sens, powiedz o jakim silniku myslisz i jakiej Tibi? co potrafisz jestem chętny do współpracy.
 
odświeżam, czy jeszcze warto się bawić w ots i czy jest to opłacalne
 
ok dziękuję za info, czyli można coś robić, a na jakim dedyku działasz i skąd, ja kiedyś hostowałem na OVH
 
teraz kwestia tego jaką mapkę robić, czy rl 7.6 albo 8.6 czy jakieś evo, jeszcze takie pytanko na jakim linuxie masz to wszystko odpalone ?
 
Last edited:
aa bo teraz nie wiem jakiego dedyka wynająć, zawsze działałem na linuxie tylko kwestia tego jakie teraz są silniki, muszę się rozglądnąć
 
naprawiam bugi na demonii kornerka to highrate stal zarobila kornerka 30 euro w 2dni na smiesznym evo sms shopie wiec raczej branie jest jak demonie naprawie i poleci lowrate to bedzie srodowiskowo ale na oko to aktywnych graczy pod te wersje jest okolo 2000 z samej europy
 
Back
Top