• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Real Map kto doradzi?

Maloria

Się gra się ma ;pp
Joined
Jul 20, 2009
Messages
111
Reaction score
0
Witam, chce odpalić serwer na 100% z Real Mapką
Ale myślę czy odpalić:
Real Mapke z 3 wyspami gengia, pyre, oken
Czy może zrobić Real Mapke RPG
bez tych wysp mały exp realne respy i z czasem edytować npc i inne rzeczy typu mapa czy Questy.
Możecie mi doradzić?
 
100% real mapa, potrzebujesz troche umiejetnosci i postac u cipsoftu aby cos takiego zrobic ;)
 
100% real mapa, potrzebujesz troche umiejetnosci i postac u cipsoftu aby cos takiego zrobic ;)

Jak byś rpzeczytał o co chodzi...
Chodzi o to że na 100 będzie Real Mapka a nie inna typu vanilia czy coś :)
 
Dlaczego nie Vanilia? Moim zdaniem bardzo dobra pod RPG!
Oczywiście elegancko przerobić, ja już moją przerabiam 2 miechy :p i w końcu startuje 15 sierpnia ;D
 
Prosze was wróćcie do tematu i odpowiedzcie mi czy real mapka 4fun czy rpg
 
HaHa śmieszny koleszko jesteś ;)
Rano pisałeś, że mi pomożesz z domkami i jesteś mapperem na OTS24.net, wiec nie pierdol o rl mapce ;)

Pozdro.
 
HaHa śmieszny koleszko jesteś ;)
Rano pisałeś, że mi pomożesz z domkami i jesteś mapperem na OTS24.net, wiec nie pierdol o rl mapce ;)

Pozdro.

Kolejny inteligent.
 
Szczerze, to dużo osób z tego forum by Ci powiedziało:
Wypierdalaj, spierdalaj; )

Pozdro,

Nie rozumiem na otland na najlepszym forum o Open Tibi Server są też widzę najbardziej wychowani użytkownicy typu EmmA.
 
Najlepiej na roznych forach porob ankiety, pozniej wyciagnij srednie z wynikow i bedziesz miec odp. na ktore OTS'y ludzie leca.
 
Back
Top