• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

realna ilość graczy

sobek07

Chce być fajny
Joined
Nov 16, 2009
Messages
231
Reaction score
0
Location
Poland / Poznań
""Istnieje możliwość odbanowania serwera. Należy zaimplementować
wyświetlanie realnej ilości graczy online (podłączonych, nie licząc
graczy ćwiczących na "non-logout zone") w status protokole, to samo
tyczy się strony. Tego typu rozwiązanie zastosowane jest np na
http://realtibia.mine.nu.""

How?
 
płać albo usuwaj no-log out zone lub stop attacking at exit = false (nie wiem jak tam oszukujesz)
 
Sobek nie plac nic tym frajerom z tego boardu, napisz na angieslkim dziale "Request lua" a moze ktos kto sie zna to ci napisze.
 
Najlepiej wyjeb no-loga z trainerow [najłatwiej i najtaniej] :)
 
yhym a wie ktos w czym tkwi problem jak ktos da x loga to wypierdala dopiero po 15 minutach na trainach(taki jest kicktime), a musi wypierdalać po minucie...

jak to zrobić rep+++
 
idleKickTime = 15 * 60 * 1000
to
idleKickTime = 1 * 60 * 1000
ale lepiej ustawić na conajmniej 5 minut
chyba to to ale nie jestem pewny :p
 
yhym a wie ktos w czym tkwi problem jak ktos da x loga to wypierdala dopiero po 15 minutach na trainach(taki jest kicktime), a musi wypierdalać po minucie...

jak to zrobić rep+++
stopattackatexit? coś takiego
 
idleKickTime = 15 * 60 * 1000
to
idleKickTime = 1 * 60 * 1000
ale lepiej ustawić na conajmniej 5 minut
chyba to to ale nie jestem pewny :p

nie moj kolego bo wtedy nawet srac nie mozna pojsc bo postac ci wywali stojac w depo a i white skula mozna sie szybciej pozbyć



stopattackatexit mam true i przestaje bic po x logu ale wywala po 15 minutach
 
nie moj kolego bo wtedy nawet srac nie mozna pojsc bo postac ci wywali stojac w depo a i white skula mozna sie szybciej pozbyć



stopattackatexit mam true i przestaje bic po x logu ale wywala po 15 minutach

wypierdalaj kablu z OTLANDA
 
Back
Top