• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

records.php pod gesior acc tfs 0.2 (8.1) !

Maly Wizak

New Member
Joined
Oct 5, 2008
Messages
33
Reaction score
0
Więc tak jak w temacie. Nie działa mi records.php pod tfs 0.2 ( 8.1 ) .
Nie wiem czy jest to brak jakichś kolwiek kodów w bazie danych czy po prostu skrypt się nie zgadza z wersją tfsa .

Więc tutaj pisze ... podam mój skrypt i chciałbym się dowiedzieć co z nim nie tak .. Znaczy na klientach w zwyż ponoć działa ten skrypt, a na moim acc pokazuje tylko tabelke tutaj jest pokazany efekt tego co mi ten skrypt daje :
ThoriaOT - Record Players


A tu umieszczam skrypt :
Code:
<?PHP
$main_content = '<center><h3>Players online records on '.$config['server']['serverName'].'</h3></center><table border="0" cellspacing="1" cellpadding="4" width="100%"><tr bgcolor="'.$config['site']['vdarkborder'].'"><td class="white" align="center"><b>Players</b></td><td class="white" align="center"><b>Date</b></td></tr>'; $i=0;
foreach($SQL->query('SELECT timestamp,record FROM server_record WHERE record!=0 ORDER BY record DESC LIMIT 25') as $k) {
	$i++;
	$main_content .= '<tr bgcolor="'.$config['site'][is_int($i/2) ? 'lightborder' : 'darkborder'].'"><td align="center">'.$k['record'].'</td><td align="center">'.date('d/m/Y, G:i:s', $k['timestamp']).'</td></tr>';
}
$main_content .= '</table>';
?>
 
rekord się zapisuje chyba w bazie danych, więc wystarczy jak z odpowiedniej tabeli wyciągniesz go
 
W TFS 0.2 pod 8.1 rekord graczy zapisywany jest w pliku *txt a nie w bazie danych.
 
Po pierwsze dodaj skrypt php do indexu bo widzę, że go wg nie odtwarza jeżeli będzie dało się już wykonać skrypt wtedy zobaczysz czego Ci brakuje
 
to wczytaj plik...
PHP:
$f = file_get_contents(sciezka do records); 
$rekotd = (int)$f
echo "Rekord online to {$f} graczy.";
btw. następnym razem nie rób screena tylko kopiuj zawartość... -.-
 
Last edited:
to wczytaj plik...
PHP:
$f = file_get_contents(sciezka do records); 
$rekotd = (int)$f
echo "Rekord online to {$f} graczy.";
btw. następnym razem nie rób screena tylko kopiuj zawartość... -.-

To mam gdzies wkleic ?!
 
Wiec w czym problem? Chciałeś zobaczyć ten plik a nie jego zawartość.
a ty szukasz szczęścia? to znajdź se dziewczynę człeku...
jak chcesz już być wyszczekany to musisz być inteligentny, a szkoła ci tego nie da, pliku nadal nie zobaczyłem, tylko zdjęcie zawartości, imbecylu.
 
a ty szukasz szczęścia? to znajdź se dziewczynę człeku...
jak chcesz już być wyszczekany to musisz być inteligentny, a szkoła ci tego nie da, pliku nadal nie zobaczyłem, tylko zdjęcie zawartości, imbecylu.


56d97dbeef28591713626ca119f3ba0f.jpg
 
Wy sie tu kurwa kłócic przyszliście ?! o_O ?

Potrzebuje pomocy, a nie idiotów kłócących się na forach .
 
Back
Top