• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Reklamy serwerow na forum

Status
Not open for further replies.
Joined
Dec 22, 2007
Messages
1,984
Reaction score
2
Kurwa, nie wiem dlaczego moderatorzy na to pozwalaja, ale mnie reklamy na tym boardzie mocno denerwuja. Nie po to tworcy otlanda stworzyli oddzielny board do reklam, zeby inne fora byly tego typu postami zasmiecane.
Czy ktos tu kurwa podziela moje zdanie?
 
Kurwa, nie wiem dlaczego moderatorzy na to pozwalaja, ale mnie reklamy na tym boardzie mocno denerwuja. Nie po to tworcy otlanda stworzyli oddzielny board do reklam, zeby inne fora byly tego typu postami zasmiecane.
Czy ktos tu kurwa podziela moje zdanie?

Ja sam nie chcial byl zeby pojawialy sie tu reklamy, ale spam jest w duzej mierze tolerowany przez adminow, wiec nic z tym nie zrobie.

Lepiej zebys Ty przestal sie przyczyniac do powstawania spamu, piszac w kazdym temacie i oczywiscie nie na temat. Wydzielilem do tego nowy.
 
Last edited:
Ja sam nie chcial byl zeby pojawialy sie tu reklamy, ale spam jest w duzej mierze tolerowany przez adminow, wiec nic z tym nie zrobie.

Lepiej zebys Ty przestal sie przyczyniac do powstawania spamu, piszac w kazdym temacie i oczywiscie nie na temat.

A mozesz karać?
 
Moge. Dam jeszcze troche czasu na zapoznanie sie z regulaminem, juz dzisiaj ktos warning dostal ale za co innego.

P.S Aktualizacja regulaminu
 
Last edited:
Moze bo dał mi jakiegos warna ;)

edit: to ja to ja :D
 
nsanee tak apropo to "P.S" się pisze bez kropki, czyli "Ps".

#topic
Ja podzielam twoje zdanie, mnie też to wkurza jak widzę Compaq Ots, teraz następny... Za nie długo to będzie drugi otserverpolandlist xD
 
nsanee tak apropo to "P.S" się pisze bez kropki, czyli "Ps".

#topic
Ja podzielam twoje zdanie, mnie też to wkurza jak widzę Compaq Ots, teraz następny... Za nie długo to będzie drugi otserverpolandlist xD

czyli "PS" :p

@nsanee
Fajnie, ze zrobiles z tym tematem w ten sposob xD

Dlugo nie mialem dostepu do komputera, z telefonu naginalem to bylo troche mniej postow. Ale jak zobaczylem 3 tematy odkopane przez noobow, jeden z nich napewno wyzywal mnie i innych od spamerow to postanowilem pokazac im jak to jest patrzec na odkopowywane tematy. Chojrak tez odkopal noobom temat i chwala mu za to :D
Inne moje posty, ktore mozesz uznac za spam pojawiaja sie w tematach, gdzie ludzie maja problemy poruszane kilka razy na otlandzie. Sam nie wiem czy moje posty tam sa gorsze, czy cale tematy :p


Pozdro POLAKYYYY
 
Co do reklam serwerow - pytalem miedzy innymi o nie na staff boardzie i wyszlo ze mozna je tu zamieszczac, choc zaden z adminow sie nie wypowiedzial. Z drugiej strony czasem jakis obcojezyczny mod tu wejdzie i pokasuje. Balagan jest straszny - na calym otlandzie, ale tutaj to juz przegiecie. Nie dziwie sie wcale ze elf i slawkens (ktory nie chcial pozycji moda) maja w dupie moderowanie tego forum.
Jeszcze troche i sam przestane sobie zawracac glowe.

P.S
@Garquet - Poradnia językowa


edit: Zmienil sie regulamin - reklamy nie sa juz dozwolone w tym dziale.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top