• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Reme Error

iMperator

New Member
Joined
Nov 10, 2009
Messages
267
Reaction score
1
Witam : }
Mam nietypowy problem wgrałem itemsy z silnika do reme z silnika 0.2.9 no i wszystko cacy ale jak zapisze mape wyłączę reme to potem juz nie moge odpalic mapy..
Code:
Unsupported client version! (8)
:blink:
 
x : Mapka najwidoczniej jest pod inna wersję Tibi niż twój silnik. Musiałeś ją robić złym map edytorem, nie pod tą wersję Tibi, którą potrzebujesz.

Twoje pytanie :
y :Więc co mam teraz zrobić? ; <

x : Ściągnij odpowiedni map edytor pod tą wersję Tibi, którą potrzebujesz, otwórz nim twoją mapę i zapisz jeszcze raz i będziesz miał pod wersję, którą potrzebujesz.

y : Dziękuje za pomoc proszę o zamknięcie .
 
Remere niema jeszcze pod 8.70 a w grałem te itemy z silnika 0.2.9 aby itemy byly w reme ; s wiec z silnikiem ok, otsa moge normalnie na nich odpalic i tp ale po jednym zapisie nie moge juz ich w reme otworzyć
 
Remere niema jeszcze pod 8.70 a w grałem te itemy z silnika 0.2.9 aby itemy byly w reme ; s wiec z silnikiem ok, otsa moge normalnie na nich odpalic i tp ale po jednym zapisie nie moge juz ich w reme otworzyć

Obecną wersję rme możesz pod 8.7 przerobić, remere napisał tutorial w swoim dziale na otfans.
 
nom wiem ;P wszystko zrobiłem z tego poradniku ale błąd polega na tym ze jak zapisze mape to potem jej już nie moge otworzyć w reme. na ots normalnie sie odpala ;p
 
w poradniku nie było przypadkiem ostrzeżenia, że już w rme jej nie odpalisz zanim pojawi się nowa wersja?
 
Back
Top