• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Reputacja.. ? Extrodus..... proszę o pomoc

Verdis

Ciekawy świata.
Joined
May 28, 2012
Messages
394
Reaction score
9
Location
Poland
Siemka, gracz o nicku: Extrodus posiada przedmiot, który ja chcę kupić, lecz obawiam oszustwa. Ponieważ ja muszę mu dasz pierwszy kasę. Może ktoś już miał coś wspólnego z tą osobą i mnie uspokoi bądź zniechęci.. ?
 
Spoko osoba. Miałem do czynienia z nią kilka razy i wszystko jak najbardziej na plus. P-O-L-E-C-A-M!
 
Uważaj bo on niby jest uczciwy, ale będzie chciał cię w uja zrobić, tzn w taki sposób, żeby jakby nie oszukać, ale jak przeoczysz to cie wydyma

coś na zasadzie, że jakby na trade dawał ci 6 cc, i potem nie dawał akcepta i mówił, ze coś tam i nagle by zmienił z 6 cc na 6 platynek a ty byś szybko dał akcept i popłakał się

coś takiego słyszałem
 
Ja za nim nie przepadam, tzw. typowy cwaniaczek - niby nie jest oszustem ale z złotówki chciałby zrobić dwa złote.
 
Last edited:
Sn3jke i Potar nie dokończył systemów Poprosiłem o co jest, dlaczego mają złą opinię.

Potar poprosił o więcej pieniędzy, gdy system nie działa, jak poprosiłem.

Sn3jke nie skończyć skryptów stron internetowych, więc poprosiłem o 5 $ extra zapłaciłem do zwrotu. Zapłaciłem mu 25 $, on pierwotnie wyznaczona do 20 $.

Więc Sn3jke, powinieneś być zadowolony biorąc pod uwagę twoje kodowanie było straszne i tylko się strona gorzej. I teraz nie Averatec pracy na nim, a on ma przekodować wszystko dlatego, że zrobił złą robotę. Powiedział, że nie powinna zapłacić państwu 20 $ euro za małą ilością pracy, sn3jke jesteś typowy cwaniaczek.

Miłego dnia, i przestać próbować rozmawiać za moimi plecami facetów.

(To z Google Translate.)

English Version:
Sn3jke and Potar did not finish the systems I asked for which is why they have bad feedback.

Potar asked for more money when the system did not work how I asked.

Sn3jke did not finish my website scripts so I asked for the 5$ extra I paid to be refunded. I paid him 25$, he originally asked for 20$.

So Sn3jke, you should be happy considering your coding was horrible and only made the site worse. I now have Averatec working on it and he has to recode everything because you did a bad job. He said I should not have paid you 20$ euros for the small amount of work, sn3jke you are the typowy cwaniaczek.

Have a good day, and stop trying to talk behind my back guys.

(This was with google translate.)
 
Chuja zrobił a nie zjechał, ze mną sytuacja była taka że napisałem mu ten gówniany kod, testował go na moim serwerze, mówił że fajnie wszystko działa i wysłał część hajsu, napisał także że następnego dnia wyśle mi resztę, lecz po 3 dniach napisał żebym dopisał mu jeszcze dwa kody, coś tam dopisałem jemu nie działały bo nie umiał skonfigurować chociaż to już był jako dobry dodatek z mojej strony że mu dopisałem a tego nie było w umowie, a hajsu tak czy siak nie dosłał, typ co założył temat chciał opinii na jego temat to ja jej udzieliłem :)

Jest to moje zdanie o nim, semmi go zajebiście opisał, ale połowa tu debili (mam na myśli pb) nie zrozumie jego prostej lecz trafnej przenośni :)

Have a good day, and stop trying to talk behind my back guys.

@Extrodus

It wasn't behind your back, you were reading this topic from ~~6 hours.

Have a good day too, Peace.
 
Last edited:
Chuja zrobił a nie zjechał, ze mną sytuacja była taka że napisałem mu ten gówniany kod, testował go na moim serwerze, mówił że fajnie wszystko działa i wysłał część hajsu, napisał także że następnego dnia wyśle mi resztę, lecz po 3 dniach napisał żebym dopisał mu jeszcze dwa kody, coś tam dopisałem jemu nie działały bo nie umiał skonfigurować chociaż to już był jako dobry dodatek z mojej strony że mu dopisałem a tego nie było w umowie, a hajsu tak czy siak nie dosłał, typ co założył temat chciał opinii na jego temat to ja jej udzieliłem :)

Jest to moje zdanie o nim, semmi go zajebiście opisał, ale połowa tu debili (mam na myśli pb) nie zrozumie jego prostej lecz trafnej przenośni :)



@Extrodus

It wasn't behind your back, you were reading this topic from ~~6 hours.

Have a good day too, Peace.


Nom ja zawsze dobrze definiuje tych skurwysynów.

Btw ja pamiętam dokładnie jak to było ze skryptem Potara, bo dokładnie mi mówił co robi gdy to się działo, a więc mogę potwierdzić, że ten extrodus odpierdzielał, a nie Potar.
 
Bo potrzebuję rl otsa 8.6 odwzorowanego z 95% rl mam na myśli prawdziwe 95% a ots z neta... Kontakt priv
 
Back
Top