• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Revana.pl ?

Scooty

Enemia.EU
Joined
Jul 24, 2010
Messages
564
Reaction score
14
Location
Kraków
Miałem tego tutaj nie wsadzać, ale xinn znowu nie odpisuje na maile - już się przyzywczaiłem

+ nie jestem godzien pisać w temacie CKdsS hehehehehehe ;d


Revana.pl - Diamond Edition

Last login: 28 December 2012, 8:00 am
Created: 28 December 2012, 12:12 am

WTF :D? jakieś podróże w czasie?


Revana.pl - Diamond Edition


WTF 2x?


Last login: Never logged in.
Created: 28 December 2012, 1:10 pm

ale postać jest pokazywana jako online


no cóż ;D xinnowi wysłałem więcej przykładów, tutaj to nie ma sensu bo te chary zostaną pewnie jeszcze dziś usunięte
 
Pierwsza sprawa komisji.

Zbierz dowody proszę w postaci screenów, bo tak jak mówisz te chary zostaną usunięte, bo rozumiem filmu nie chce ci się nagrywać.
 
Premiera/feba od powstania chyba miały ze 100 edycji, bo licze to jako ten sam server. I na każdej spoofują, nie rozumiem, czy xinn specjalnie tego nie zauważa czy co ? Pisało mu to chyba z 10 osób jak nie więcej tu, przynoszą różne rodzaje dowodów, ale bana jak nie było tak niema. Nie wiem, może go przejeła historia o wykarmieniu rodzin z otsa? A wy co myślicie?
Swoją drogą revana to to samo gówno co premiera/feba, bo skeyba też macza palce w tym otsie, więc wliczam to do FebPremia.
Edit.
Znając życie xinn odezwie się dopiero jak już dowody gówno pomogą, w międzyczasie będzie udawał nie odwiedzającego otland.
Edit 2. Dziwnie dobrze coś premiera się nadal trzyma Currently 170 players are active and 96 are not active on .:premiera.mine.nu:..

Zazwyczaj tak było u osób nie spoofujących, że jak gildie wyszły to na nastepny dzien na otsie zostawało max 50 osób tu dzwinym trafiem prawie 200.
 
Last edited:
Premiera/feba od powstania chyba miały ze 100 edycji, bo licze to jako ten sam server. I na każdej spoofują, nie rozumiem, czy xinn specjalnie tego nie zauważa czy co ? Pisało mu to chyba z 10 osób jak nie więcej tu, przynoszą różne rodzaje dowodów, ale bana jak nie było tak niema. Nie wiem, może go przejeła historia o wykarmieniu rodzin z otsa? A wy co myślicie?
Swoją drogą revana to to samo gówno co premiera/feba, bo skeyba też macza palce w tym otsie, więc wliczam to do FebPremia.

Komisja potwierdza informacje, jest to serwer skeyby. Dowód zostanie załączony do tematu komisji.

W9CiI.png


Revana.pl - Diamond Edition
 
screeny nie są żadnym dowodem lolz...

ale dobrze spamujcie może xinn zobaczy
 
Scooty, enemia i tak Ci nie wypali, startują 2 inne serwery, które maja większą renomę niż Twój, także nie kombinuj =]

TZN, może wypali, ale pograją koło 3 dni i pójdą na nowego.
 
Miałem tego tutaj nie wsadzać, ale xinn znowu nie odpisuje na maile - już się przyzywczaiłem

+ nie jestem godzien pisać w temacie CKdsS hehehehehehe ;d


Revana.pl - Diamond Edition

Last login: 28 December 2012, 8:00 am
Created: 28 December 2012, 12:12 am

WTF :D? jakieś podróże w czasie?


Revana.pl - Diamond Edition


WTF 2x?


Last login: Never logged in.
Created: 28 December 2012, 1:10 pm

ale postać jest pokazywana jako online


no cóż ;D xinnowi wysłałem więcej przykładów, tutaj to nie ma sensu bo te chary zostaną pewnie jeszcze dziś usunięte

Widze, ze nie potrafisz ogarnac zegara 12-sto godzinnego? 12 AM to polnoc, wiec postac zostala zalozona 8 godzin przed ostatnim zalogowaniem :p
 
Widze, ze nie potrafisz ogarnac zegara 12-sto godzinnego? 12 AM to polnoc, wiec postac zostala zalozona 8 godzin przed ostatnim zalogowaniem :p

fakt, masz rację

a never logged in, ale postać online


to też wytłumaczysz?


zresztą pomyliłem się tylko w tym wypadku, xinnowi podesłałem więcej ale nie mam ich bo gdzie? a xinn udaje że nie przeczytał maila?
 
fakt, masz rację

a never logged in, ale postać online


to też wytłumaczysz?


zresztą pomyliłem się tylko w tym wypadku, xinnowi podesłałem więcej ale nie mam ich bo gdzie? a xinn udaje że nie przeczytał maila?

Ja tu wcale nie jestem po to zeby za kogos sie tlumaczyc, po prostu chcialem napisac, ze tamten dowod jest troche slaby :p
 
otservlist.org - noobwar.hopto.org
nie zły spoof xd

A to Szweduchy (cyz te flagi to przykrywka?) Fajne konta, Zb, Zc, Zd, Zn^n

Może zróbcie system żeby jeszcze NPCków do online wliczało, w końcu też postać; d
 
Widze, ze nie potrafisz ogarnac zegara 12-sto godzinnego? 12 AM to polnoc, wiec postac zostala zalozona 8 godzin przed ostatnim zalogowaniem :p

diath, ale może jestem noobem, ale jeśli zegar jest 12-sto godzinny to zakres czasu mięści się w przedziale <0,12), więc chyba nie może być godziny 12;xx xd?
 
diath, ale może jestem noobem, ale jeśli zegar jest 12-sto godzinny to zakres czasu mięści się w przedziale <0,12), więc chyba nie może być godziny 12;xx xd?

Fajnie, że już się przyzwyczaiłeś do nowej ksywy NOOBIE.
 
diath, ale może jestem noobem, ale jeśli zegar jest 12-sto godzinny to zakres czasu mięści się w przedziale <0,12), więc chyba nie może być godziny 12;xx xd?

The 12-hour clock is a time convention in which the 24 hours of the day are divided into two periods: a.m. (from the Latin ante meridiem, meaning "before midday") and p.m. (post meridiem, "after midday"). Each period consists of 12 hours numbered: 12 (acting as zero), 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, and 11.
 
Back
Top