• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

RL MAP - Dyskusja

BDG

Banned User
Joined
Nov 26, 2012
Messages
84
Reaction score
1
Witam mam edytowaną rl mapkę chciałbym zmniejszyć jej rozmiar usuwając nie potrzebne tereny na których gracze bardzo żadko się pojawiają zostawić te ważniejsze tereny.
Jakieś pomysły co usunąć? :)

1 Rotwormy w Liberty Bay
2 Tunele w Ankrahmum
3 Ghostland i Vega Folda lodowe wyspy
4
5
6
7
8
9
10
 
Last edited:
Jebnij się w głowe, na te tereny to chyba ludzie z evo nie chodzą. roty lb, glowne miejsce liderow gildi na starcie otsa, folda i te wyspy, są do ob zajebiste bo malo kto wpada na plecy... tunele ank - defy. wez sie opanuj, nawet z takim gownem nie startuj, a jak bedziesz reklamowal taki syf to wiem odrazu co napisac liderom. Swoją drogą zapomnij, że zyskasz teamy u siebie. Randomy ci wbija i to w nie wieksze grupie niz 40 osob.
 
Jebnąć to się możesz cegłą na budowie o swój baniak... mój serv to nie jest gotowa rl mapa ściągnięta z otlandu i wrzucona na dedyk może po prostu zamiast tych miejsc będą inne ciekawsze? Nie ważne po prostu pytam się które tereny są mało zaludnione... i nie wierze że liderzy zbierają się na rotwormach w liberty bay kurwa.
 
@up.
Ty sie jebniaj w baniak, bo chlopak dobrze napisał.
A jak mapa za duza, to nie masz co startowac bez lepszego dedyka, chociaz domyslam sie, ze to i tak kolejny ots 8.6 -.-
 
Nie lepiej to przerobić? Pod samym względem RL Mapa nie jest zła, ale wymaga ogromnych przeróbek.Same trzy wyspy mi się podobają, mają ciekawy kontrast, a ich historia jest zajebista.
 
Po co zmniejszać?

Ktoś będzie uciekać po wyspie i nie wejdzie bo nie będzie cave, lepiej dokup RAM.
 
jak już chcesz coś takiego robić, to nie pytaj co wyjebać, ale rób od nowa mapę i pytaj CO DODAĆ DO NIEJ Z RL MAPY
 
wole bazować na rl mapie i ja przebudować bo kazdy wie gdzie co jest :p przynajmniej mniej wiecej
 
Back
Top